У Хмельницькій області чиновник обласної ради попався на хабарі в 50 тисяч гривень.

Як передає прес-служба поліції, за таку суму чиновник обіцяв залишити керівника комунального закладу на займаній посаді. Крім того, в прейскурант чиновник входило: продовжити договір на роботу, гарантувати позитивні висновки комісії з перевірки стану будівництва об'єкта, а також продовжити фінансування капітального будівництва, яке оцінюється в 23 мільйони гривень.

Копи затримали обох решал.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. Якщо вина хабарника буде доведена, йому загрожує в'язниця від 8 до 12 років.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що фахівці склали перелік найбільш корумпованих сфер діяльності в Україні.

Популярні новини зараз
Українцям масово скасовують соцвиплати: влаштують ретельну перевірку - за що каратимуть "ТЦК треба розпустити": нардеп пропонує альтернативну мобілізацію - що хочуть змінити Не чекайте запрошення: українцям можуть суттєво підвищити пенсію – що потрібно встигнути Хворі стають здоровими: українцям масово анулюють діагнози - ВЛК закінчується повістками
Показати ще