Колишній гравці "Динамо" Київ - Огнєн Вукоєвич та Домагой Віда передали палкий привіт українським вболівальникам після виграного матчу збірною Хорватії над командою Росії.

Вони опублікували відповідне відео.

Зокрема, на відео зіркові гравці зазначають, що присвячують таку важливу перемогу всій Україні та столичному футбольному клубу.

"Слава Україні! Це перемога за Динамо та за Україну!", – крикнули в камеру хорвати в роздягальні сочинського стадіону Фішт відразу після матчу з росіянами. Відео опублікував відомий журналіст Андрій Шахов у своєму Facebook.

Наши хорватские друзья-победители прислали. Огнен, Домагой, вы лучшие!!!!! ПРИМ. Огнен еще раз благодарит президента "Динамо" Игоря Суркиса, что отпустил на ЧМ помогать родной сборной, и обещает сразу после чемпионата вернуться в расположение клуба!

Ухилянт з ганьби перетворився на бренд: втікачі жартують, українці – лютують Встановлення інвалідності буде проходити по новому: які документи готувати для МСЕК Гроші на кону: "Ощадбанк" зробив важливе оголошення На землю чекають удари руйнівної магнітної бурі: нагряне вже ось-ось
Posted by Andrew Shakhov on Saturday, 7 July 2018

Варто відзначити, що 7 липня в Сочі відбувся матч 1/4 фіналу чемпіонату світу між збірними Росії та Хорватії.

Відзначається, що першими рахунок у тяжкому чвертьфінальному матчі відкрили росіяни, вже на 31 хвилині матчу після шаленого голу російського півзахисника Дениса Черишева, проте вже на 39 хвилині півзахисник хорватів Андрія Крамарич забив головою у ворота Акінфєєва з пасу зіркового форварда Маріо Манджукіча.

У другій половині зустрічі голів забито не було і справа перейшла до екстратаймів.

На 101-й хвилині екс-захисник Динамо Київ Домагой Віда після точного удару головою вивів Хорватію вперед. Але на 115-й хвилині Маріо Фернандес своїм ударом головою зрівняв рахунок у матчі. В підсумку матч завершився внічию 2:2 і все вирішувалося в серії пенальті.

В "лотереї" фортуна посміхнулася хорватам, які перемогли з рахунком 4:3.

У півфіналі команда Златко Далича зіграє зі збірною Англії, яка перемогла збірну Швеції (2:0).

Крім того варто відзначити, що збірна Бельгії обіграла команду Бразилії в чвертьфінальному матчі чемпіонату світу позбавивши її півфіналу ЧС.

Зустріч пройшла в п'ятницю, 6 липня, в Казані і завершилася з рахунком 2:1.

У першому таймі бельгійці змогли забити два м'ячі у ворота "пентакампеоне": на 13-й хвилині м'яч у свої ворота відправив півзахисник Фернандіньйо, другий гол на 31-й хвилині забив півзахисник Кевін Де Брюйне.

На 13-й хвилині Шадлі з кутового навісив на ближню штангу, де Жезус завадив Фернандіньо зіграти на відбій, і м'яч від плеча півзахисника "Сіті" відлетів у ворота Алісона.На 31-й хвилині Лукаку зачепився за м'яч на своїй половині поля, втік від Фернандіньо і зіграв на Кевіна Де Брюйне, який прорвався до лінії штрафної і пробив в дальній кут. Рахунок став 2: 0, і справа для Бразилії запахло гасом.

На перерву команди пішли з рахунком 2:0 на користь європейської збірної.

У другій половині зустрічі більше атакували бразильці, і таки відіграли один м'яч відіграли на 76-й хвилині - відзначився Ренату Аугусто.

У півфіналі збірна Бельгії зіграє з командою Франції, яка раніше 6 липня виявилася сильнішою Уругваю - 2:0. Голами відзначилися Рафаель Варан і Антуан Грізманн.

Росія - Хорватія. огляд матчу

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що президент Франції Емануель Макрон поїде до Росії на півфінальний матч збірної.