Після обшуків в офісах "Нової пошти" не складалися і запобіжного заходу не обиралися.

Про це написала прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

"За результатами проведених обшуків виявлено та вилучено документи фінансово-господарської діяльності ТОВ "Нова Пошта" і зазначених вище підприємств та готівкові грошові кошти, не враховані і не оприбутковані в касі та в бухгалтерських документах", – повідомила вона. Також зазначила, що досудове розслідування триває.

Однак у прес-службі компанії відзначили, що ця інформація не відповідає дійсності. "Інформація, поширена прес-секретарем генерального прокурора про вилучення якихось засобів, які нібито не були враховані і не оприбутковані в касі та в бухгалтерських документах, не відповідає дійсності", – заявили в прес-службі.

Популярні новини зараз

Хто переміг у "Танці з зірками-5": глядачі обрали фаворита між Артуром Логаєм, Ольгою Харлан та Костянтином Войтенком

Коли чай викликає тривожність, а коли буває корисним: тюремний чифір краще не пробувати

В Ощадбанку з пенсіонерів здирають останні копійки за "стару ганчірочку", яку називають карткою: "Змусили шкандибати додому..."

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

Обшуки в "Новій пошті"

Раніше портал "Знай.иа" повідомляв, що прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган повідомила, що обшуки в офісах "Нової пошти" мають зв'язок з підозрами посадових осіб у несплаті податків в особливо великих розмірах.

"За даними ГФС і за матеріалами кримінального провадження, посадові особи групи споріднених компаній використовували злочинну схему, спрямовану на надання послуг з переведення в готівку безготівкових коштів та мінімізації податкових зобов'язань підприємств-клієнтів шляхом формування фіктивного податкового кредиту з проведенням безтоварних операцій з використанням підроблених документів підприємств з ознаками фіктивності, що призводило до несплати податків в особливо великих розмірах", - написала Лариса Сарган.

За словами Сарган, генеральний прокурор України Юрій Луценко розслідування взяв під особистий контроль, і наступного тижня він заслухає матеріали справи у присутності адвокатів представників "Нової пошти".

"Якщо доказів порушення законодавства з боку посадових осіб ТОВ "Нова пошта" не буде отримано, кримінальне провадження буде закрито", - додала прес-секретар.