Орієнтовною датою запуску Hyperloop в Україні називаються 2023-2025 роки. Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Міністр зазначив, що Hyperloop є комерційно прибутковим проектом.

"Перша поїздка на Hyperloop у світі повинна відбутися в Абу-Дабі в 2020 році під час всесвітньої виставки. Оптимістичний сценарій для України - 2023-2025 роки. Наша ідея - поєднати Балтику і Чорне море. Бачимо величезний потенціал у цьому напрямі", - пояснює міністр.

Крім того, він розповів, що Hyperloop Transportation Technologies, з якою підписана угода, бачить окупність через 12 років.

Популярні новини зараз

Зрадник забрав життя героя АТО: "Ти справжній воїн, побачимося на небесах"

Дружина Юрія Ткача застала зірку "Квартал 95" в ліжку в іншою красунею: "Юра, це що?"

П'ятирічний хлопчик виніс з палаючого будинку маленьку сестричку і повернувся за собакою: герою аплодує весь світ

Заробітчанин присоромив українців за кордоном, правда очі коле: "Дружина спить з третім"

Показати ще

"Це крута штука, тому що залізниця не окупається ніколи. Залізнична інфраструктура завжди будувалася державою за державні гроші, а потім перебували різні формати. Концесійна залізниця працює в США, але повірте, там дуже багато державних коштів", - резюмував чиновник.

Раніше на змаганнях розробників капсул для транспортної системи Hyperloop, які проводить компанія Ілона Маска SpaceX, був встановлений новий рекорд швидкості - 466,7 км/ч.

Такий результат показали інженери з німецької команди WARP Hyperloop. Нагадаємо, що попередній рекорд був встановлений в грудні 2017 року, і на той момент капсула компанії Hyperloop One розігналася до 386 км/ч.

Сама технологія Hyperloop складається з аеродинамічної труби, з якої викачано повітря, і капсули, яка здатна пересуватися без повітряного опору і розганятися до рекордних швидкостей.

Нагадаємо, поїзд майбутнього Hyperloop вперше показав місце для пасажирів. У США показали пасажирську капсулу для Hyperloop.

Як повідомляв Знай. ua, Маск показав, на що здатний Hyperloop. Технологія Маска досягла нових висот.

Також Знай. ua писав, що диво Ілона Маска вже в Україні. Проект вакуумного поїзди запропоновано в 2012-2013 роках Ілона Маском.