Йому буває страшно. І під час сексу теж. Зустрічай, 10 думок, які з'являються в голові чоловіка під час сексу, і дуже лякають його.

Про це повідомляє Cosmopolitan.

1. Секс буде жахливим

Найреальніший страх самого реального чоловіка. Будь впевнена, кожен з твоїх статевих партнерів перед першим інтимом з тобою отримав мікроінсульт. Бридкі думки так і лізли в його голову: а раптом щось піде не так? А якщо їй не сподобається мій член? Раптом вона не закінчить? Як бути, якщо вона любить нестандартні ласки?

2. Не ті труси

Популярні новини зараз

Синоптик Діденко пообіцяла українцям спекотну п'ятницю аж до +36: "Лежати на підлозі у формі морської зірки"

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" в одному ліфчику блиснула своїми булочками: "Відчайдушна домогосподарка"

Дзідзьо "запанікував" після розлучення зі Slavia: "Де гроші?"

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Показати ще

Думаєш, тільки дівчата переживають на тему сексуальності нижньої білизни? Ага-ага, ну-ну. Вибір трусів - важлива складова підготовки до сексу кожного члена вашого союзу. Тільки якщо ти звертаєш увагу на кількість рюш, щільність тканини і якість пошиття, то перед чоловіком стоїть одна єдине завдання: в нових секс-трусах його член повинен виглядати крупніше.

3. Наявність презервативів

І для тебе, і для нього немає страху страшніше, ніж усвідомлення того, що він забув презервативи в інший куртці. Що робити? Кидати твоє оголене тіло і бігти в аптеку? Перемелювати себе і просити презервативи у тебе? Увійти в тебе без презерватива? Що, чорт візьми, робити ?! З цієї ситуації "сухим" не вийти, тому не перекладай відповідальність за безпечний секс на хлопця - завжди носи з собою презервативи.

4. Ти будеш імітувати оргазм

Тобі тільки здається, що імітація оргазму - це приємне заохочення хлопцеві, який не зміг, але дуже старався. Насправді, немає нічого неприємніше брехні. А особливо брехні під час сексу. Фальш відчувається за кілометр, а твоє обличчя видасть правду - ти не скінчила. Звичайно, він посоромиться з тобою про це заговорити, побоявшись поранити своє самолюбство, але бридкий осад після твоє "театральщини" залишиться на дні ваших відносин.

5. Ти просто не закінчиш

Справедливості заради, не всіх це хвилює, але багатьох лякає. Його хвилювання на тему того, що ти не досягнеш піку задоволення - це, на жаль, не турбота про твої почуття, а банальне бажання довести самому собі, що від нього всі дівчата без розуму.

6. Питання: "І це все?"

Пихтів, мучився, звивався, намагався, всю душу в цей секс вклав, а тобі все мало, так?! Кожному чоловікові хочеться чути, що він чудовий коханець, тому докір в швидкоплинності сексу боляче ранить їх его. Не роби йому боляче. Якщо до того моменту, як він скінчив, ти тільки прокинулася, м'яко поговори з ним про це.

7. У нього не встане

Жах жахів. Катастрофа катастроф. Кінець світу. Так, з усіма траплялося: напився - не зміг, втомився - не встав. Це типова історія. Але якщо ерекція не відбувається, коли вона дуже потрібна, з дівчиною, яка дуже подобається - ось це вже дійсно боляче. Підбадьор його, обійми, поцілуй і скажи, що все добре.

8. Ти заснеш

Чоловік психує навіть через те, що ти заснула під час читання його улюбленої частини "Володаря Кілець", а тут ти ризикнула подрімати під час сексу?

Які пози в сексі допоможуть виправити вашого чоловіка?

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що вспливла інтрижка Трампа з зіркою Playboy.