Відомий російський актор Павло Майков, що здобув величезну популярність завдяки ролі Пчєли в серіалі "Бригада", заявив, що ця картина - злочин проти всієї Росії.



"Для мене як актора серіал "Бригада" приніс користь - популярність, а для суспільства, людей - шкоду. "Бригада" - це злочин перед Росією, в якому я брав участь. І Безруков брав участь. Тільки він потім Ісуса Христа зіграв. А я б ніколи не зважився після "Бригади"", - розповів він вінтерв'ю московському виданню.



Майков упевнений, що серіал настільки захопив людей, що в той час, коли його показували по телевізору, "вулиці спорожніли, злочинність зменшилася". Актор підкреслив, що "не можна врятувати світ за допомогою зла і насильства", тому шкода "Бригади" в тому, що "хлопчики хотіли стати бандитами".

Популярні новини зараз
Повістки посиплються прямо в SMS: звідки українцям чекати несподіванок окрім ТЦК Нові правила передачі показників: в YASNO заявили про зміни Пенсіонерів обкладуть податками: у кого держава забиратиме частину виплат Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+
Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що суд поставив крапку в скандалі з "Сватами" і Зеленським.