Є жінки для пристрасті, а є для кохання. Є жінки, які відрізняються від інших! Вони щирі і прекрасні, і з них, без сумніву, виходять найкращі дружини.

Представляємо вам ТОП-3 ідеальних дружин по знаку Зодіаку. Звичайно, є винятки з правил. Але зазвичай зірки не брешуть. І якщо ваша обраниця входить в цю трійку - відкиньте сумніви.

У той же час прекрасних дам просимо дуже не турбуватись, якщо вони народились під іншими знаками. Зодіак зодіаком, але ми самі впливаємо на свою долю. Просто візьміть на озброєння ці якості - вони справді подобаються чоловікам.

1.

Телець- це не просто справжня жінка, це супер-жінка, в якій є все, чим може обдарувати матінка-природа. Красива, граціозна, завжди чарівна, зі спокійним м'яким поглядом, таким же голосом і плавними, спокійними рухами, вона викликає найприємніші емоції. Її компанія приємна і діє заспокійливо. Вона терпляча слухачка, приємна співрозмовниця, що володіє живим розумом і не допускає на чужу адресу якихось різких і грубих висловлювань.

Тельці-жінки - предмет мрій сильної статі. Вони є чудовими супутницями життя, поважаючи свого чоловіка і не претендуючи на лідерство в сім'ї. Однак при цьому поводяться з великою гідністю. Жінка-Телець бачить своє життєве призначення в тому, щоб служити своїй другій половині надійною опорою, добре вести господарство і бути зразковою матір'ю.

Представниці цього знаку Зодіаку найчастіше є чудовими господинями. Їх здібностям до домоводства не може скласти конкуренції жоден інший знак. У будинку Тельців завжди панує цілковитий порядок і чистота, інтер'єр створений з великим смаком. Дім жінки - Тельця затишний, в ньому повно квітів. Він відкритий для друзів, які можуть розраховувати на гостинний, теплий прийом, смачні страви і приємне проведення часу в затишній сімейній обстановці.

Величезне значення в житті жінки-Тельця мають діти. Їм вона віддає весь свій вільний час, всю свою любов і ласку. Тельці-матері в очах своїх дітей часто є добрими подругами, з якими можна поділитися найпотаємнішим. Телець-жінка подає своїм дочкам і синам відмінний приклад любові і вірності.

Популярні новини зараз
Хлопчик зґвалтував 11-річного однокласника, але з ним навіть нічого не зробили: що не так із цією школою Чому ми забули цей рецепт і замінили його на Олів'є: простий та смачний салат "Барбі" з буряків Як у супермаркетах порушують права: що заборонено робити касирам 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще2. Скорпіон. Жінок, які народилися під сузір'ям Скорпіона, відрізняє впевненість в собі, краса, привабливість, енергійність, загадковість, сміливість, пристрасність, рішучість, наполегливість, чоловічий склад розуму.

Життєві сили їх буквально переповнюють, тому у них існує незнищенна потреба в тому, щоб знайти їм якесь застосування. Не дивно, що їм властиво відправлятися в ризиковані подорожі, займатися складними і навіть небезпечними проектами, кидатися з головою в авантюри.

На долю жінки-Скорпіона, як правило, випадає багато випробувань, але завдяки величезному фізичному і духовному потенціалу її силу духу дуже нелегко зламати. Після поразок, якщо такі трапляються, представниця цього знаку не здається, не опускає руки, не втрачає колишнього запалу і швидко приходить до тями, повертаючись на колишні позиції.

В хіті у жінки-Скорпіона завжди панує бездоганна чистота, життя в ньому налагоджене і комфортне, а інтер'єр створений так, що не залишає сумнівів щодо відмінного смаку господині.

З жінок, що народилися під цим зодіакальним сузір'ям, виходять хороші матері, які, з одного боку, розвивають їх волю, життєстійкість, готують до майбутньої непростому житті, а з іншого - створюють сприятливі умови для прояву талантів. Скорпіони - великі знавці людської натури, і це їх якість знаходить застосування і в вихованні дітей. Мами, які народилися під цим сузір'ям, допомагають дітям вирішувати їхні проблеми, аналізувати складні ситуації, вибирати гідних друзів, дають слушні поради.

Для свого чоловіка жінка-Скорпіон виступає в ролі все тієї ж помічниці, доброї порадниці. Кар'єра чоловіка, його соціальне становище для неї не порожній звук. На вівтар успіхів чоловіка вона готова покласти будь-які жертви, готова його підтримати з усіма властивими їй розумом і енергійністю. З цієї точки зору її без сумнівів можна назвати вірною дружиною.3. Водолій. Жінок, що з'явилися на світ під знаком Водолія, природа наділила дотепністю, чарівністю, граціозністю, витонченістю. Вони володіють яскравою, дивовижною зовнішністю і часто виявляються в компанії якщо не найкрасивішими, то найцікавішими. Дуже багатьом Водоліям-жінкам властива манера незвичайно одягатися: з однаковим успіхом вони можуть надіти і що-небудь вирите з бабусиної скрині, і вбрання за останнім писком моди. Їхні зачіски також будуть в обов'язковому порядку відрізнятися від інших.

Жінкам цього знаку властива здатність пристосовуватися до будь-якої ситуації, до будь-яких умов, в тому числі завдяки чудово розвиненій інтуїції. Вважається, що Водолії володіють даром точно передбачити майбутні події.

Спрямованість у майбутнє зовсім не заважає Водоліям-жінкам не витати в хмарах, не лінуватися, а сумлінно працювати. Багато що, якщо не все, вони здатні робити власними руками. Єдине, що їм до вподоби, - це сувора дисципліна. Блиск і витонченість, властиві представницям даного знаку, проявляються навіть в дрібних, незначних справах.

Водолії відрізняються великою терпимістю, а ревнощі в їхніх очах є забобоном. Представниці цього знаку будуть любити чоловіка не за матеріальну забезпеченість чи успіхи в кар'єрі. Набагато важливішим для неї вміння чоловіка бути відданим, добрим другом їй та хорошим приятелем для її друзів.

Жінки-Водолії бачать майбутнє своїх обранців і допомагають їм реалізувати даний природою потенціал.

Така жінка не буде шпигувати за своїм чоловіком, її не мучатьпідозри та ревність. Однак зраду вона не пробачить. Заміжня Водолій-жінка не дозволить і собі романів, оскільки вважає, що відносини між подружжям можуть бути тільки чесними.

Через природну стриманість жінка-Водолій не виявляє бурхливих захоплень до своїх дітей і не демонструє відкрито, як сильно вона їх любить. Однак з самого раннього віку діти будуть для неї особистістю. Жінка-Водолій не буде карати дитину, але й занадто опікати теж не буде.