Є жінки для пристрасті, а є для кохання. Є жінки, які відрізняються від інших! Вони щирі і прекрасні, і з них, без сумніву, виходять найкращі дружини.

Представляємо вам ТОП-3 ідеальних дружин по знаку Зодіаку. Звичайно, є винятки з правил. Але зазвичай зірки не брешуть. І якщо ваша обраниця входить в цю трійку - відкиньте сумніви.

У той же час прекрасних дам просимо дуже не турбуватись, якщо вони народились під іншими знаками. Зодіак зодіаком, але ми самі впливаємо на свою долю. Просто візьміть на озброєння ці якості - вони справді подобаються чоловікам.

1.

Телець- це не просто справжня жінка, це супер-жінка, в якій є все, чим може обдарувати матінка-природа. Красива, граціозна, завжди чарівна, зі спокійним м'яким поглядом, таким же голосом і плавними, спокійними рухами, вона викликає найприємніші емоції. Її компанія приємна і діє заспокійливо. Вона терпляча слухачка, приємна співрозмовниця, що володіє живим розумом і не допускає на чужу адресу якихось різких і грубих висловлювань.

Тельці-жінки - предмет мрій сильної статі. Вони є чудовими супутницями життя, поважаючи свого чоловіка і не претендуючи на лідерство в сім'ї. Однак при цьому поводяться з великою гідністю. Жінка-Телець бачить своє життєве призначення в тому, щоб служити своїй другій половині надійною опорою, добре вести господарство і бути зразковою матір'ю.

Представниці цього знаку Зодіаку найчастіше є чудовими господинями. Їх здібностям до домоводства не може скласти конкуренції жоден інший знак. У будинку Тельців завжди панує цілковитий порядок і чистота, інтер'єр створений з великим смаком. Дім жінки - Тельця затишний, в ньому повно квітів. Він відкритий для друзів, які можуть розраховувати на гостинний, теплий прийом, смачні страви і приємне проведення часу в затишній сімейній обстановці.

Величезне значення в житті жінки-Тельця мають діти. Їм вона віддає весь свій вільний час, всю свою любов і ласку. Тельці-матері в очах своїх дітей часто є добрими подругами, з якими можна поділитися найпотаємнішим. Телець-жінка подає своїм дочкам і синам відмінний приклад любові і вірності.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Заливако оконфузився на відпочинку з Ганною Богдан: "Вчуся тримати"

"Холостяк" Михайло Заливако зізнався, що підписав з Ганною Богдан контракт: "У мене просто хе*ові умови"

Оля Цибульська показала, як пробилася в шоу-бізнес "через ліжко"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще



2. Скорпіон. Жінок, які народилися під сузір'ям Скорпіона, відрізняє впевненість в собі, краса, привабливість, енергійність, загадковість, сміливість, пристрасність, рішучість, наполегливість, чоловічий склад розуму.

Життєві сили їх буквально переповнюють, тому у них існує незнищенна потреба в тому, щоб знайти їм якесь застосування. Не дивно, що їм властиво відправлятися в ризиковані подорожі, займатися складними і навіть небезпечними проектами, кидатися з головою в авантюри.

На долю жінки-Скорпіона, як правило, випадає багато випробувань, але завдяки величезному фізичному і духовному потенціалу її силу духу дуже нелегко зламати. Після поразок, якщо такі трапляються, представниця цього знаку не здається, не опускає руки, не втрачає колишнього запалу і швидко приходить до тями, повертаючись на колишні позиції.

В хіті у жінки-Скорпіона завжди панує бездоганна чистота, життя в ньому налагоджене і комфортне, а інтер'єр створений так, що не залишає сумнівів щодо відмінного смаку господині.

З жінок, що народилися під цим зодіакальним сузір'ям, виходять хороші матері, які, з одного боку, розвивають їх волю, життєстійкість, готують до майбутньої непростому житті, а з іншого - створюють сприятливі умови для прояву талантів. Скорпіони - великі знавці людської натури, і це їх якість знаходить застосування і в вихованні дітей. Мами, які народилися під цим сузір'ям, допомагають дітям вирішувати їхні проблеми, аналізувати складні ситуації, вибирати гідних друзів, дають слушні поради.

Для свого чоловіка жінка-Скорпіон виступає в ролі все тієї ж помічниці, доброї порадниці. Кар'єра чоловіка, його соціальне становище для неї не порожній звук. На вівтар успіхів чоловіка вона готова покласти будь-які жертви, готова його підтримати з усіма властивими їй розумом і енергійністю. З цієї точки зору її без сумнівів можна назвати вірною дружиною.



3. Водолій. Жінок, що з'явилися на світ під знаком Водолія, природа наділила дотепністю, чарівністю, граціозністю, витонченістю. Вони володіють яскравою, дивовижною зовнішністю і часто виявляються в компанії якщо не найкрасивішими, то найцікавішими. Дуже багатьом Водоліям-жінкам властива манера незвичайно одягатися: з однаковим успіхом вони можуть надіти і що-небудь вирите з бабусиної скрині, і вбрання за останнім писком моди. Їхні зачіски також будуть в обов'язковому порядку відрізнятися від інших.

Жінкам цього знаку властива здатність пристосовуватися до будь-якої ситуації, до будь-яких умов, в тому числі завдяки чудово розвиненій інтуїції. Вважається, що Водолії володіють даром точно передбачити майбутні події.

Спрямованість у майбутнє зовсім не заважає Водоліям-жінкам не витати в хмарах, не лінуватися, а сумлінно працювати. Багато що, якщо не все, вони здатні робити власними руками. Єдине, що їм до вподоби, - це сувора дисципліна. Блиск і витонченість, властиві представницям даного знаку, проявляються навіть в дрібних, незначних справах.

Водолії відрізняються великою терпимістю, а ревнощі в їхніх очах є забобоном. Представниці цього знаку будуть любити чоловіка не за матеріальну забезпеченість чи успіхи в кар'єрі. Набагато важливішим для неї вміння чоловіка бути відданим, добрим другом їй та хорошим приятелем для її друзів.

Жінки-Водолії бачать майбутнє своїх обранців і допомагають їм реалізувати даний природою потенціал.

Така жінка не буде шпигувати за своїм чоловіком, її не мучатьпідозри та ревність. Однак зраду вона не пробачить. Заміжня Водолій-жінка не дозволить і собі романів, оскільки вважає, що відносини між подружжям можуть бути тільки чесними.

Через природну стриманість жінка-Водолій не виявляє бурхливих захоплень до своїх дітей і не демонструє відкрито, як сильно вона їх любить. Однак з самого раннього віку діти будуть для неї особистістю. Жінка-Водолій не буде карати дитину, але й занадто опікати теж не буде.