Івана Купала - чи не єдине язичницьке свято, яке святкується в Україні. Його відзначали ще східні слов'яни, і воно було приурочене до дня літнього сонцестояння. Завдяки цьому Івана Купала – свято, яке оповитий безліччю таємниць, традицій і обрядів. Ворожіння на Івана Купала були дуже важливими, тому ми хочемо вам розповісти про найцікавіші.

Івана Купала 2017: ворожіння

Ворожіння на папороті це варіант для дівчат, у яких багато шанувальників, але визначитися їй досить складно. Що б це зробити, потрібно: в ніч на Івана Купала взяти кілька гілочок папороті для кожного з хлопців, позначити кожну (щоб не переплутати) і опустити їх на дно річки. Хлопець, гілка якого, піднімається швидше всіх і буде вашим коханим.

Популярні новини зараз

Мільйонне місто завалило снігом посеред літа: природний катаклізм приголомшив світ

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Тарас Тополя приголомшив зізнанням, українці переживають за Alyosha :"З приставкою "екс"

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Показати ще

Ворожіння по воді щоб дізнатися чи збудуться бажання. Для цього потрібно його просто загадати і кинути камінь у воду. Після цього рахуйте кола, які утворюються після падіння. Парне число – збудеться, непарне – ні.

Ворожіння на судженого уві сні. Для цього потрібно зібрати вінок з 12 трав і квітів ( там обов'язково повинні бути папороть і будяк). Перед сном потрібно покласти під подушку і сказати: "Суджений наречений, прийди в мій сад погуляти, себе показати". І той, кого ви побачите уві сні і буде вашим коханим.
Або ж, зірвати кілька листя подорожника, покласти під подушку і перед сном сказати "Трипутник-попутник, живеш при дорозі, бачиш малого і старого, скажи мого судженого". І в цю ніч дівчина повинна побачити судженого.

Ворожіння на майбутнє. Для цього потрібно взяти церковну свічку, розламати її на кілька шматочків і розтопити. Коли свічка перетвориться в рідину, потрібно помістити її в ємність. І далі дивитися по фігурі, яку свічка прийме: хвилі – виконання бажань, зірка – удача, серце – любов, кільце, або свічка – весілля, гаманець – гроші.

Ворожіння на гроші. На світанку потрібно зібрати букет з різних трав. Після цього залишити вдома сушитися. Якщо ж трава почне гнити, або на ній з'явиться цвіль – рік у фінансовому плані буде невдалим. А якщо ж вона высушится, то траву потрібно буде розтерти в порошок і трохи підсипати в гаманець. Це має, як магніт, притягувати гроші.

Це найбільш поширені ворожіння на Івана Купала. Сподіваємося, що вони принесуть вам тільки любов і удачу.