Кабінет міністрів готує законопроект "Про пенітенціарну систему", яка поліпшить умови праці співробітників, а також умови утримання ув'язнених.

Про це в статті пише Микола Мирний, передає ZN.UA. Він уточнив, що цей законопроект розроблений з реанімаційних пакетом реформ та Консультативної місією Європейського Союзу в Україні.

"Вперше за історію кримінально-виконавчого законодавства створюється так звана лімітатівная клаузула. Вона передбачає, що обмеження повинні бути мінімальними, а цілі - обгрунтованими", - написав журналіст. За його словами, необхідно відступити від покарання на користь реабілітації.

За скандинавської моделі передбачено звільнення. Також є механізм дострокового звільнення засуджених на довічне ув'язнення.

При цьому автори законопроекту значно обмежили можливості громадського контролю пенітенціарних установ. Також залишається в підпорядкуванні Мін'юсту медичне забезпечення в місцях позбавлення волі.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Тіна Кароль отримала особливу статуетку Yuna 2021: "Навіть не очікувала"

Сапер Іван похвалився розробкою для ЗСУ: як знешкоджувати міни за допомогою гарпуна

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що українським пенсіонерам не будуть підвищувати вік виходу на заслужений відпочинок. Він і в подальші перспективи не перевищить позначку в 60 років.