Канада завалить Україну автомобілями

поділитись
Відсутність мита не захистить українців від додаткових витрат

Окрім вживаних європейських  авто, уже через місяць в Україну хлине потік б/в машин з Канади.

Починаючи з 1 серпня, на транспортні засоби цієї категорії  з країни кленового листа  розповсюджуватиметься нульове мито, передає Auto.ria.

Це стане можливим після вступу в дію Угоди про зону вільної торгівлі між країнами. З канадської сторони всі необхідні процедури для початку роботи цього документу вже виконані, про що Кабмін отримав відповідну ноту.

Також без мита можна буде імпортувати нові автомобілі з об'ємом бензинового двигуна від 2,2 до 3,0 літра, і дизелі з робочим об'ємом циліндрів понад 2,5 л.

Українцям слід знати, що крім мита, так звана "розтаможка" включає податок на додану вартість (ПДВ) у розмірі 20% від оціночної вартості транспортного засобу й акцизний збір, розмір якого залежить від віку автомобіля, типу і об'єму його двигуна.  Своєї чинності не втратить вимога відповідності автомобіля стандарту Євро-5, з доказом чого можуть виникати деякі проблеми на етапі сертифікації.

Тим, хто захоче придбати автомобіль з Канади, варто не забувати, що в цій країні на дорогах – переважно машини американського виробництва. Тому до  втрат при купівлі слід додати вартість змінної оптики і інших елементів європейського зразка, що можуть бути затребувані перед отриманням сертифіката.

Індекс "7" на інфографіку означає, що протягом наступних семи років мито знижуватиметься поступово, відповідно до графіка, і на восьмий рік дії угоди також стане нульовим.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав, які вживані європейські автомобілі користуються найбільшою популярністю серед українців.

 

Автор матеріалу: 
Оксана Ханас
Теги: 
б/в автомобыль, мито, Канада, Угода про ЗВТ
Міністр розповів, куди подінуться плацкарти
0
0
07:22 20.07.2018
НБУ послабив курс гривні до 26,47 грн/долар
0
0
06:55 20.07.2018
Лев напав на туристку у кримському сафарі-парку
0
0
06:33 20.07.2018
Харківські студенти заражали комп'ютери українців вірусом
0
0
06:11 20.07.2018