Харківський міський голова Геннадій Кернес зламав ногу під час занять з реабілітологом.

Про це пише видання "ГОРДОН", посилаючись на джерела в оточенні мера.

Також вказується, що під час засідання Київського районного суду Полтави Кернес тримався молодцем і зберіг гарний настрій. Навіть незважаючи на травму ноги.

У березні Кернес заявив, що у нього з'явився реальний шанс встати з інвалідного візка. Однак для цього він повинен летіти в США. У Штати його не відпустили.

Нагадаємо, харківського голову і двох його охоронців підозрюють у викраденні і побитті учасників євромайдану в березні 2014 року. 2 березня 2015 року Генеральна прокуратура України повідомила Кернесу, що він є підозрюваним у скоєнні ряду злочинів.

Популярні новини зараз
За 6600 гривень на особу: хто може отримати грошову допомогу "Чмо їб*че, як тобі живеться?": у Києві спіймали соратника Януковича Володимира Макєєнка, який біг до укриття Жінка через роки життя знайшла потаємні двері в будинку: усередині вона знайшла те, що змусило її переїхати Українцям доплатять до пенсії 4 тисячі, як надбавку: обіцяють щороку збільшувати
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що співробітниця Дзержинського районного суду Харкова Аліна Мілевська бажає розстрілу українських націоналістів.