Незаконно засуджений в Росії український режисер Олег Сенцов написав листа своїй сестрі Наталі Каплан, в якому наголосив, що "кінець близький".

Як повідомила вона на своїй сторінці в Facebook, лист Олег передав через адвоката Дмитра Дінзе, який провідував його напередодні.

"Все не просто погано, все катастрофічно погано. Олег мені через адвоката передав лист, він майже не встає. Написав, що кінець близький, і це не про звільнення. Запитує, чи цікавиться хтось ще його голодуванням, йому не передають листів, жодних! Каже, що він зараз в інформаційному вакуумі і взагалі не знає, що відбувається", - пише Каплан.

Також вона підтвердила, що Сенцов відмовився від переведення в громадянську лікарню.

"Каже, що він просто не переживе етап, а в цивільній лікарні в Лабитнангі, куди він вже потрапляв в реанімацію, над ним знущаються ще більше, ніж в тюремній. Це Росія, дитинко... і я взагалі не уявляю, що ще можна зробити і як його витягти... все дуже погано", - резюмувала Каплан.

Все не просто плохо, все катастрофически плохо. Олег мне через адвоката передал письмо, он почти не встает. Написал, что...

Популярні новини зараз
Так хотів на пенсію, що змінив стать: чоловік став жінкою, щоб швидше піти на відпочинок Донька Полякової похвалилася солодким прутнем у роті: "Просто жах" Якщо побачите таку монету — не викидайте: можна озолотитися, за день ставки зросли на 2 тисячі грн Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії
Показати ще
Posted by Наталья Каплан on Wednesday, 8 August 2018
Крім того варто відзначити, що раніше адвокат Дмитро Дінзе після відвідин Сенцова заявив, що ув'язнений у колонії міста Лабитнангі в Росії, перебуває у поганому стані. Зокрема, у нього сильно знизився гемоглобін, що призвело до анемії, а також дуже низький пульс, близько 40 ударів на хвилину.

Він заявив, що в українця дуже погана робота серця через продовження голодування. Більше того у в'язниці його вже кілька разів намагались переконати виїхати до лікарні для проведення курсу відновлення, проте він відразу ж відкинув подібну затію.

Крім того повідомляється, що Сенцову також стало зле через те, що в Лабитнангі стало дуже тепло, а в нього нині погана переносимість спеки. Олег відчуває слабкість в усьому тілі.

На питання про те, чи є можливість, що Сенцов припинить голодування, адвокат відповів, що припиняти голодування політв'язень не планує.

Сенцов також зазначає, що проти переведення його у цивільну лікарню Лабитнангі, оскількі "завідувач реанімаційним відділенням агресивно до нього ставиться, і ймовірніше за все, може лише нашкодити йому".

Він також проти переведення його у лікарню деінде, "оскільки просто не витримає етапування і може померти".

Разом з тим варто відзначити, що відомий лікар-реаніматолог Віктор Васильєв розповів, що український політв'язень Олег Сенцов через тривале голодування наближається до критичного стану, коли вже не можна буде вивести його на нормальний рівень життя.

Так, він розповів, що організм Сенцова чекають абсолютно невідворотні зміни у разі продовження голодування. Так, він зазначив, що коли органзім режисер почне використовувати білки, після чого буде достатньо кількох днів для того щоб негативні зміни стали незворотніми.

Олег Сенцов відзначає вже п'ятий день народження за ґратами

Нагадаємо, відомий письменник написав листа Сенцову.

Як повідомляв "Знай.ua", до Сєнцова навідався небажаний гість.

Також "Знай.ua" писав, що звільненому в'язневі Кремля Костенко нададуть житло.