Після ускладнень від кору в Закарпатській області померла дитина.

Як повідомляє заступник начальника департаменту охорони здоров'я Закарпатської обласної державної адміністрації Тетяна Міцьо, дівчинка не була щеплена, тому що батьки категорично відмовилися від процедури по "релігійних міркувань".

"Є підтверджений факт смерті дитини після ускладнень від кору. У дитини була пневмонія, проблеми з серцево-судинною системою і інші ускладнення ... Дитина отримала необхідне лікування і медикаменти. Пацієнтку консультували обласні лікарі і медики-науковці з Києва. Однак через прогресуюче погіршення стану здоров'я дитина померла", - сказала чиновник.

Епідемії немає - жертви є

Популярні новини зараз
Відома астрологиня розповіла, коли прийде "мирний процес" в Україну "Зовсім божевільний...": відомий астролог передрік ліквідацію путіна, жодні "наступлєнія" не допоможуть Порушники можуть їхати? Українських водіїв "звільнили" від штрафів Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua", повідомляв, що 25-річна мешканка Прикарпаття Ірина Остап'юк померла від кору. Такий діагноз поставили лікарі. У такий діагноз не вірять рідні.