У політв'язня Станіслава Клиха, якого Росія незаконно засудила, різко погіршився стан здоров'я. Протягом декількох він оцінювався як критичний.

Про це повідомила кримська активістка Ольга Афанасьєва, передає "Крим.Реаліі". Вона зазначила, що Клих шість днів перебував у стані коми.

"Я розмовляла з його мамою, вона їздила до нього недавно, і він дійсно перебуває в дуже важкому стані. Його забирали до психіатричної клініки, так напхали ліками, що він шість днів провів в комі, у нього пролежні", - розповіла Афанасьєва.

Верховний суд Росії ще в жовтні 2016 року визнав законним вирок, раніше винесений російським судом українцям Микола Карпюк та Станіславу Клиху. Їм закидають нібито участь в бойових діях проти Росії в ході Першої чеченської війни. Політв'язнів незаконно засудили до 22,5 і 20 років позбавлення волі.

Українці не визнали свою провину. Вони заявили, що їх незаконно затримали, а зізнання від них російські слідчі отримали під тортурами. Микола Карпюк говорив про тортури в російському СІЗО електричним струмом, голками під нігті і цілодобовим забороною на сон.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам готують допомогу – по 4000 грн кожному: хто у списках на виплати Пенсія за радянський стаж: українцям рахуватимуть по-новому - хто втратить гроші Українці масово стають ухилянтами: червона мітка у "Резерв+" ставить хрест на планах Пекельне літо: на Україну чекає нова хвиля аномальної спеки, прогноз погоди лякає
Показати ще

Останнє слова Клиха на суді

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, українського політв'язня Станіслава Клиха тримають у психіатричній лікарні в Челябінській області.