Відверте відеозвернення до українського та російського президентів записали матері політв'язня Станіслава Клиха та затриманого в зоні АТО Віктора Агеєва.

Про це повідомляє Politeka.

Тамара Клих та Світлана Агєєва попросили Петра Порошенка та Володимира Путіна про помилування своїх синів та припинення військового конфлікту.

Мати українця зазначила, що впродовж шести місяців нічого не знала про Станіслава – їй відомо тільки місцезнаходження (в'язниця у Верхньоуральську, Челябінська область РФ):

"Мені б дуже хотілося сказати такі слова нашим президентам: пан Володимир Володимирович Путін, я вас прошу, молю Бога. Від щирого серця, від усього серця, що не доведи вам бог випробувати такий біль, яку відчуваю я і яку відчуває Світлана, чий син знаходиться в такому ж положенні, як і мій син".

Популярні новини зараз

Стосунки з "Холостяком" Мельником і зізнання за сценарієм: Юлія "Зайка" розкрила шанувальникам правду

"Холостяк" Михайло Заливако запропонував українцям обрати переможницю проекту: "Решетник однозначно"

Філіп Кіркоров на "Євробаченні" попався на плагіаті України: "Сукня Ані Лорак, стиль Лободи"

Михайло Поплавський захотів молоду дівчину, але все пішло не за планом: "Підманула, підвела"

Показати ще

Мати росіянина приєдналася до її слів:

"Це для нас велике горе, не описати словами, яке горе. Не знаю, чи зрозуміють чоловіки слова жінок", - підкреслила Агеєва.

Цей ролик не залишився без уваги користувачів – звернення матерів викликало масові обговорення у мережі, але позиції стосовно нього розділилися. Знайшовся й автор відео, який розповів, за яких саме обставин його записував.

Як повідомляв портал "Знай.ua", СБУ відмовила консулам з РФ у побаченні із Агеєвим.