У Херсоні сепаратисти виготовили власні гербові печатки і утворили свої органи влади. Як пише у Facebook співробітниця міськради Катерина Гандзюк, тепер ці утворення видають довідки та надають платні адміністративні послуги.

За її словами, місцева влада неодноразово зверталися з цього приводу в прокуратуру, але там відповіли, що в діях цих людей немає складу злочину.

"Виготовляйте собі гербові печатки і робіть будь-які документи, всім пох*й. А, і так, це саме ті люди, які двіжували в 2014 році за Росію, збирали мітинги, озброювали титушок, вербували бійців у терористичні загони в Донецьку і Луганську, їздили в Сирію, звали Путіна, все робили, що роблять "теплі лампові сєпари", - зазначила Гандзюк.

Вона звинуватила правоохоронні органи у "кришуванні" таких утворень і закликала громадськість звернути увагу на ситуацію.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік потішив радісною звісткою про сина: "Народився!"

"Вся сім'я в зборі", - Кароль і Балан вразили знімком зі своїми мамами

"ПриватБанк" закриває доступ до карток, клієнти обурюються: "Позбавили сім'ю коштів для проживання"

Багатодітна мама Анастасія Приходько звернулася до Бога у важливе свято: "Прошу тільки одного"

Показати ще

"Я не знаю, що робити, котики. Законних методів вирішення будь-якої проблеми, де заходи повинні прийняти мус*ра, немає. Я так розумію, що ці бл*ді ватні можуть і правоохоронні органи собі створити. І армію. Чому ні? Хто їх зупинить? Де, скажіть мені, держава?" - сказала співробітниця міськвиконкому.

У мережі різко негативно відреагували на цю інформацію.

"Ого... тобто вона бере на себе функції реєстратора... Не кажучи вже про решту небезпечної маячні", "Бал сатани...", "СБУшна тема! Складу злочину ще справді недостатньо, але підстава для перевірки на предмет сепаратизму, є. Або просто дати пі*дюлей і не паритися", - зазначили користувачі.

Вона також опублікувала фотографії "документів", які видали ці сепаратистські формування.

Нагадаємо, Ахметов намагається злити Дніпро під "рускій мір".

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що київський торговий центр потрапив у проросійський скандал.

Також "Знай.uа" писав, що продавець "русского мира" в центрі Києва дуже вибачається.