Визначення "секстинг" з'явилося в 2005 році в Новій Зеландії. Воно означає пересилання особистих фотографій та повідомлень інтимного змісту за допомогою сучасних засобів зв'язку.

В наш час, коли гаджети буквально приростають до рук і стають частиною життя, було б дивно, якби люди не залучали їх в інтимну сферу. Тому те, що раніше шепотіли на вушко, тепер легше і набагато цікавіше послати повідомленням, ще й доповнивши свої слова пікантним знімком.

Згідно з дослідженням Інституту Кінсі, понад 67% дорослих людей по всьому світу практикують таку відправку співрозмовнику інтимних фото та повідомлень особистого характеру. А ще 5 років тому в подібному захопленні зізнавався лише 21% опитаних.

Отже, секстинг набирає обертів і визнається самими людьми як нормальна частина відносин, яка може стати новим кроком в сексуальних або романтичних стосунках.

Дослідники опитали понад 140 000 чоловік з 198 країн і з'ясували, що найчастіше "сексом по листуванню" займаються жителі США (74% опитаних), а найрідше - жителі Японії і Південної Кореї. При цьому більшість учасників вважає за краще використовувати для секстингу старі добрі СМС-повідомлення, а 38% опитаних використовували Snapchat.

Популярні новини зараз

В Одеській затоці посеред дня застрелили власника "Казки": копи запустили "Сирену", вбивці загрожує 15 років

"Корабельна сосна" Ірина Аллахвердієва похвалилася в декларації подарунком в 5 мільйонів - "Непоганий презент"

Катя Осадча після народження третього сина зізналася, як змінилося її життя: "Раніше планувала веселощі, а тепер..."

Домашнє вино з рису та варення: оригінальний рецепт п'янкого напою всього з 3 складників

Показати ще

Крім того, дослідники з'ясували, що близько третини дорослих людей користуються додатками для знайомств і лише 20% з них шукають секс на один раз. А найактивнішими користувачами таких додатків виявилися жителі Швеції: там за допомогою мобільних технологій знайомляться 46% дорослих людей.

Як повідомляв портал "Знай.ua", папараці злили в мережу інтимні фото Енн Хетеуей.