Емоційний концерт двох українських бандуристок у польській столиці став справжньою сенсацією для перехожих. Людей на вуличках Варшави захопила не тільки наша національна музика, а й манера її виконання.

Цей випадок на сторінці у Facebook описав ізраїльський поет Олексій Железнов-Авні.

Він згадує, що виступ викликав неймовірні враження у всіх, хто його чув, незалежно від громадянства. Днями йому самому пощастило познайомитися із звучанням українського інструмента, тому поет навіть попросив допомоги у користувачів – хотів дізнатися, хто ж ці талановиті бандуристки:

Бандура давно вважається одним із символів української культури

"Потрібна допомога залу. Від їхніх пісень плакали навіть росіяни і поляки. Допоможіть дізнатися хто вони, де співають, де послухати їх студійні записи. Що вони профі і в грі, і у вокалі сумнівів немає - залишилося дізнатися хто вони ".

Популярні новини зараз

Український викладач публічно назвав "солов'їну" мовою окупантів: "Я не разумею вашу псячу мову"

Щасливий Горбунов повідомив про поповнення у родині - "Нас вже четверо!"

Олександр Усик повернувся на 30 років тому і показав красуню-дружину: "Жінкам подобаються ці вуса"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Поціновувачі музики не забарилися із допомогою. Знайшлися ті, хто чув концерти українок на львівських вуличках. Інші запевняють – бандуристки можуть бути родом із Херсонщини, адже там їх також бачили.

Як повідомляв портал "Знай.ua", пітерська рок-група справила неймовірне враження на російську публіку виконанням пісень Вакарчука.