Серцево-судинні захворювання все частіше діагностують не тільки у людей літнього віку, а й у молоді. Існують тисячі варіантів, як запобігти їх появі, але нещодавно дослідники знайшли найбільш дієвий і простий спосіб.

Виявляється, що знизити рівень тиску та уникнути стресів можна за рахунок денного сну – достатньо всього 45 хвилин. В експерименті взяли участь 85 здорових студентів університету, їх розділили на дві групи: одні уникали відпочинку, інші навпаки – по обіді на якийсь час його собі дозволяли. Для ефективності дослідження, кожному з них запропонували виконати складні розумові завдання на логіку.

У підсумку кров'яний тиск і пульс збільшився у студентів з обох груп, коли вони виконували тест. Проте у тих, хто спав близько години вдень, показники були більш близькими до норми.

Популярні новини зараз

Меган Маркл незабаром знову стане мамою: як змінилася дружина принца Гаррі під час вагітності

Тіна Кароль розповіла про важливі зміни в житті: "Більше не хочу думати про втрату"

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Ані Лорак з оголеними грудьми показали в мережі, фанати не вірять очам: "Може скромніше?"

Показати ще

"Наші результати показують, що денний сон корисний серцево-судинній системі за рахунок прискорення відновлення після психічного стресу. Необхідні подальші дослідження, щоб вивчити механізм, за допомогою якого денний сон пов'язаний з серцево-судинною системою і оцінити його як спосіб захисту від серцево-судинних проблем", - пояснив лікар Райан Брендле.

Дивіться: у яких випадках профілактика серцево-судинних захворювань обов’язкова

Як повідомляв портал "Знай.ua", жахлива хвороба вразила елітні дитсадки.