Українці стикнуться з проблемою ввезення товарів із закордону. Верховна Рада обмежила безмитне ввезення лише до трьох посилок на місяць загальною вартістю до 150 євро.

Про це повідомляється в законопроекті №6776-д. Обмеження діятимуть незалежно від того, чи ви самостійно перетинатиме кордон, чи посилка надсилатиметься поштою. Але законопроект ще не вступив у силу, оскільки його мають підписати спікер парламенту та президент.

Коли норма почне діяти то, починаючи з четвертої, посилки будуть обкладатися податком, митом і акцизом. В Україні й раніше існували обмеження. Не обкладались посилки вартістю в 150 євро, а кількість відправлень не обмежувалася.

Депутати також скоротили кількість товарів в багажі тих, хто часто перетинає кордон. Норма  запровадить такі обмеження: вартість – до 500 євро і вага – до 50 кілограмів за умови, що громадянин був відсутній в країні більше 24 годин та в'їжджав в Україну не частіше одного разу за 72 години. Якщо ці проміжки не дотримуються, то завезти товарів можна буде лише на 50 євро.

До цієї ініціативи в Україну можна було привозити товари вартістю до 500 євро і вагою до 50 кг раз на добу, не проводячи за кордоном більше 24 годин.

Популярні новини зараз

Парламентські вибори в Україні: Кучма "поставив галочку", і звернувся до Зеленського із важливим проханням

Зеленський на дільниці розповів, хто стане прем'єр-міністром України: несподіваний поворот

Курс валют на 21 липня: українці не зможуть повірити своєму щастю

Kyivstar почав брати гроші за повітря, виправдання вражає цинізмом: "Сам, любий, сам"

Показати ще

Рада не буде розглядати введення мита для посилок дорожчих від 22 євро

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Верховна Рада внесла до Податкового кодексу поправки, які забезпечують пільговий імпорт електромобілів в країну.