Уряд запланував продовження мораторію на продаж і інші способи відчуження сільськогосподарських земель в Україні до 1 січня 2019 року.

Даний законопроект №7350 схвалили 236 народних депутатів.

Згідно інформації, мораторій дозволить врегулювати за цей час на законодавчому рівні процедуру обороту земель сільськогосподарського призначення та розробити необхідні нормативно-правові акти для запровадження сільськогосподарських земель в економічний оборот.

Зокрема, автори законопроекту зазначають, що скасування заборони під час економічної кризи, без врегулювання на законодавчому рівні процедури обороту земель сільськогосподарського призначення, є загрозою як національної, так і продовольчої безпеки України.

Ініціатори продовження мораторію вважають, що перед введенням в Україні обігу сільськогосподарських земель спочатку необхідно розробити і прийняти законодавчу базу щодо формування розвиненої мережі фермерських господарств. На їхню думку, це дозволить створити робочі місця в сільській місцевості, а також забезпечити розвиток територіальних громад.

Популярні новини зараз

На пенсію у 50: кому пощастить вийти на заслужений відпочинок раніше та скільки заплатять

Померла незамінна акторка з серіалів "Бригада" та "Моя прекрасна няня": на сцені з шести років, сотня ролей

Велетенський крилатий мутант атакував Чорнобиль: як виглядає найотруйніша істота зони відчуження

Зірка Кварталу 95 Кравець благає українців про допомогу, часу немає: "Трапилася біда"

Показати ще

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман нарешті зустрівся з представниками малого і середнього бізнесу. Цього моменту підприємці чекали більше двох років, і ось II Український форум бізнесу відбувся. В ході неї було сказано дуже багато, а ще більше було обіцяно.

Крім того, в червні цього року Кабмін погоджує проект земельної реформи, запуск якої є одним з базових вимог в меморандумі МВФ.

Дивіться сюжет про землю

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", земельна реформа загрожує Україні катастрофою.