Незважаючи на те, що Україна як і раніше залишається космічною державою і випускає двигуни для ракет різної дальності, ми звикли вважати свою країну технологічно відсталою. На тлі цього стереотипу особливою несподіванкою виглядає друге місце в світовому рейтингу за доступністю інтернету, зайнятого Україною. Як повідомляє портал Аіn.uа, відповідне дослідження було проведене консалтинговою фірмою BDRC Continental спільно з провайдером Cable.co.uk.

Компанії проаналізували вартість більше 3000 інтернет-тарифів у 196 країнах світу з серпня по жовтень 2017 року. Потім дослідники підрахували середньомісячну плату за широкосмуговий інтернет для кожної країни і перевели цю суму в долари США. BDRC Continental і Cable.co.uk визначили, що в Україні вартість інтернет-послуг в місяць становить $5,47 — це другий показник в рейтингу дешевизни інтернету.

На першому місці виявився Іран з цінником в $5,37. Найдорожчі тарифи на інтернет в Буркіна-Фасо — в середньому $954,54 в місяць. У першу п'ятірку рейтингу потрапили також Росія ($10), Молдова ($11) і Сирія ($12,15). Згідно з даними дослідників, середньомісячна вартість інтернету в США становить $66,17 в Канаді — $54, у Німеччині — $34,22, а в Польщі — $19,22.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про децентралізацію інтернету