Інтернет захистять від спецслужб

поділитись
Технологія блокчейн децентралізує глобальну мережу

Сучасні способи зберігання і обробки великих даних представляють низку ризиків для своїх користувачів. Практично усі дата-центри належать великим цифровим корпораціям, а їх потужності строго локалізовані. Це робить користувачів уразливими як перед самими корпораціями, так і перед будь-яким, хто теоретично може захопити контроль над такими центрами. Причому таку загрозу приблизно в рівній мірі представляють, як зловмисники, так і спецслужби. Як повідомляє портал Тrust.ua, представники проекту Genaro Network поставили перед собою амбітне завдання створення децентралізованого інтернету на базі блокчейна.

До теперішнього моменту блокчейн практично не розглядався серйозно в якості інструменту для роботи з Big Data. Але тепер ця ідея стає все більш популярною, а головне — реальною: блокчейн-екосистема ідеально підходить для "хмарного" децентралізованого сховища даних. Хмарні сервіси з системою зберігання даних на серверах, розташованих у певних локаціях (дата-центри) належать сьогодні великим компаніям: Google, Amazon, Microsoft. Потенційні можливості систем, де файли розподіляються по всьому вільному файлового простору користувачів такої системи, практично не розглядаються. Але у такої схеми розміщення інформації — величезні перспективи, - говорить директор по стратегії проекту Genaro Network Джейсон Інч.

Унікальність рішення в тому, що блокчейн більш безпечний для зберігання особистих і корпоративних даних, ніж традиційні хмарні сервіси. Дані розподіляються за жорстким дискам пристроїв учасників системи, використовується модель спільного споживання. Центральних серверів немає, це розподілена система, зламати яку практично неможливо. Дані не тільки поділяються на фрагменти і зберігаються в різних місцях (це не впливає на швидкодію мережі) але і шифруються. Зламати систему, викравши чиї-небудь дані не можна, оскільки зламувати нічого — немає централізованого сховища, - говорять в компанії.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про сюрприз для мандрівників

Автор матеріалу: 
Федор Борисов
Теги: 
блокчейн, інтернет, сервер
Метро та наземний транспорт можуть обійтися вам набагато дешевше
0
0
12:17 17.07.2018
За чотири роки вона так і не змогла отямитися від пережитого. Про рідних тепер нагадують тільки фото та татуювання на тілі
0
0
11:25 17.07.2018
Волонтеру у соцмережі надіслали відео, на якому двоє хлопців проникли на територію покинутої бази
0
0
09:55 17.07.2018
Монетизація субсидій є енергоефективною поведінкою з боку уряду
0
0
08:58 17.07.2018
Українська влада навіть патріотизм перетворила на інструмент збагачення
0
0
07:48 17.07.2018