Пасажирські вагони в "Укрзалізниці" відповідають санітарно-технічним нормам, всі скарги пасажирів, які невдоволені станом вагонів та сервісу, керівництво перевізника,схоже, послало на три літери.

Виплати компенсацій пасажирам поїздів за неналежні умови проїзду не передбачені нормативними та нормативно-правовими актами. Про це повідомили представник ПАТ "Укрзалізниця".

Зокрема, в організації підкреслили, що пасажирські перевезення здійснюються пасажирськими вагонами, котрі "відповідають санітарно-технічним та іншим нормам, що забезпечують безпеку для життя та здоров'я пасажирів".

"Відшкодування компенсаційних виплат пасажирам за неналежні умови проїзду нормативними та нормативно-правовими актами не передбачено", - в один голос заявляють представники знахабнілого перевізника.

Популярні новини зараз

Кондратюк повторив танець Хюррем з "Величного століття" на ковзанах: султан Сулейман оцінив би і дарував 1 місце

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Анастасія Волочкова розкрила страшну таємницю про неповнолітній інтим в балеті: "*буть з 14 років"

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Показати ще

Також додали, що згідно з договором перевезення, у якості якого слугує квиток, перевізник зобов'язаний доставити пасажира до пункту призначення у терміни, вказані в проїзному документі.

Протягом 2018 року, як повідомили в УЗ, не зафіксовано звернень пасажирів до суду щодо порушення їхніх прав під час перевезень залізницею.

До слова, "Укрзалізниця" до кінця літа поділить поїзди на три класи - комфорт, стандарт та економ. Зараз УЗ знаходиться на фінальній стадії узгодження змін з Міністерством інфраструктури.

Дивіться: Після здорожчання квитків, глава Укрзалізниці відповів на запитання українців

Нагадаємо, між Чернівцями і румунським містом Сучава почнуть курсувати два нових потяги. За даними Міністерства інфраструктури України, маршрут відкриють з 1 січня 2019.

Як повідомляв Знай.ua, "Укрзалізниця" анонсувала нову послугу. Тепер пасажири, купуючи квитки в інтернеті можуть перевірити інформацію щодо комфорту у вагонах, зокрема наявності кондиціонерів, що особливо актуально в літній період.

Також Знай.ua писав, що державна компанія "Укрзалізниця" продовжує підсовувати пасажирам "сюрпризи", про що користувачі розповідають в соцмережах та попереджають українців, що на них чекає в тому чи іншому поїзді.