Комунальні нововведення: як не платити за сусіда

поділитись
Українцям більше не доведеться платити і за комунальні послуги свого сусіда

У Кабміні в черговий раз пообіцяли привести в порядок розрахунки за комунальними рахунками. Проблеми були пов'язані з тим, що деякі користувачі не подавали показники своїх лічильників і частина витрат перекладали на інших мешканців будинку.

Про це повідомляє Politeka. Віце-прем'єр Геннадій Зубко обнадіяв, що дисциплінованим споживачам не доведеться "платити за сусіда".

Ті власники лічильників, які не подадуть вчасно показання за кількістю спожитої води і теплоенергії будуть платити за встановленими нормативами. У містах, де більшість будинків оснащені приладами обліку тепла - за середнім показником споживання. Але лічильники встановили ще далеко не у всі будинки не тільки в Києві, а й в інших українських містах, як це обіцяла влада.

"У минулому році в місті Києві виникали ситуації, коли власник з квартирним лічильником не надавав показники постачальнику послуг ЖКГ, тому його платіж розподілявся на всіх інших мешканців будинку. Ми врегулювали це питання", - похвалився "ефектом" нововведень Зубко.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, українцям порадили готуватися до нового стрибка цін на комунальні послуги.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
комунальні тарифи, платіжки, кабмін
Вибір редакції, Суспільство
23.04.2018
Зміни настрою та вплив на оточуючих не випадкові
0
0
18:02 23.04.2018
Синоптики обіцяють спекотний травень
0
0
16:29 23.04.2018