У Києві з 26 липня підвищують тарифи на гарячу воду і опалення. Відкориговані тарифи на відповідні послуги введені постановою Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

Про це повідомила прес-служба ПАТ "Київенерго". Згідно з повідомленням, тариф на гарячу воду при наявності рушникосушки, підключеної до системи гарячого водопостачання, тепер становить 84,45 грн / м3. Попередній тариф - 83,10 грн / м3. При відсутності рушникосушки тариф становить 78,08 грн/м3 - попередній тариф - 76,71 грн / м3.

Тариф на централізоване опалення при наявності будинкових та квартирних лічильників становить 1414,45 грн / Гкал. Попередній тариф - 1416,96 грн / Гкал.

"Відзначимо, що нарахування для будинків без теплолічильників здійснюються за середніми показниками споживання будинків з лічильниками", - нагадали в енергокомпанії.

Крім того, з 1 липня у столиці почали діяти також нові тарифи на послуги з утримання будинків і прибудинкових територій – їх підвищили в 1,5-2 рази.

Як повідомляв портал "Знай.ua", українців чекає чергове підвищення розцінок на електроенергію. Прогнозується, що тарифи зростуть на 10%.