Тарифи на комунальні послуги ростуть не по днях, а по годинах, а провал субсидіальності реформи змусив більшість українців панікувати. Комусь дійсно доведеться платити більше звичайного, а хтось зможе трохи заощадити.

Міністр регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко розповів, що мешканці будинків, в яких є або будуть лічильники, однозначно платитимуть менше, оскільки ці показання практично завжди виграють у штучних показників і нормативів. Про це пише Рoliteka.

Закон "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" зобов'язує встановлювати лічильники там, де їх ще немає. Примітно, що цей обов'язок накладається на постачальника води або теплової енергії. Їх повинні встановити протягом року для тепла, протягом двох для води. Тобто, в разі чого штрафи буде сплачувати постачальник, але ніяк не споживач.

"Установка лічильника тепла та ІТП дозволяє знизити платежі домоволодіння за опалення на 30%, а це - близько 400 грн з кожної квартири щомісяця", - підсумував Зубко.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в Раді запропонували повністю скасувати пенсію.

Популярні новини зараз

Зірка "Кварталу 95" Олександр Пікалов розлучився з кумою Зеленського після 18 років шлюбу: залишив їм з сином будинок

Схеми обману українців у супермаркетах: як не потрапити на гачок і не купити втридорога зіпсований продукт

Арабська ніч: Метеорологи зафіксували в Україні новий температурний рекорд цієї осені

Бурякова ікра "Пікантна" на зиму: корисна заміна борщам і салатам

Показати ще