Сервісні центри МВС України запровадили можливість складання іспиту з правил дорожнього руху англійською мовою. Професійний переклад питань з Правил дорожнього руху став можливим завдяки підтримці Консультативної місії Європейського Союзу.

Як повідомляє прес-служба Головного сервісного центру МВС, мову можна обрати самостійно перед початком проходження іспиту. Після вибору мови, в англійському перекладі також надається інструкція щодо проходження іспиту. Повний перелік питань з ПДР та відповідей до них англійською мовою також можна завантажити з сайту Головного сервісного центру МВС.

"Це важливе впровадження, адже в державі мають створюватися однакові умови обслуговування усіх її мешканців. Щороку потребу в складанні іспиту англійською відчували чимало громадян, що навчаються або працюють в Україні. Наприклад, в 2017 році їх кількість становила 3620. Тож ми дуже вдячні підтримці Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) в Україні, завдяки якій професійний переклад питань з ПДР став можливим"- зазначив начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", в Україні активно триває реформа правоохоронних органів і ми не тільки стали свідками діяльності нової поліції, але і часом приймаємо безпосередню участь в цьому.

Реформи далеко не завжди припускають, що все в одну мить зміниться і нова поліція відразу перетвориться в добрих, дружніх, а найголовніше - законних правоохоронців. Дуже часто, нові поліцейські - це старі міліціонери, які звикли брати хабарі і творити беззаконня.

Тому всім водіям, і не тільки, потрібно бути уважними і вміло захищати свої права.

Отже, якщо Вас зупинив дорожній поліцейський і просить пред'явити різні документи, включно з документами, які підтверджують законність ввезення автомобіля в Україну, довіреність, договір оренди автомобіля, дорожній лист, трудовий договір, маршрутний лист і так далі - що вам потрібно знати?

Відповідно до частини 2 ст. 16 Закону України "Про дорожній рух", водій зобов'язаний мати при собі посвідчення водія та на вимогу працівників міліції пред'являти для перевірки посвідчення водія, реєстраційний документ на транспортний засіб, а у випадках, передбачених законодавством, - страховий поліс (сертифікат) про укладання договору обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності.