У Державній фіскальній службі розкрили схеми, за якими в Україну ввозять елітні автомобілі із заявленою вартістю, значно меншою за реальну суму.

У митниці підготували приклади таких спроб, передає прес-служба ДФС.

Громадянин України намагався ввезти куплений у Німеччині автомобіль марки Lamborghini Huracan Coupe (2017 р. в.), із заявленою фактурною вартістю 71,2 тис. євро. На Волинській митниці запитали інформацію у колег з ФРН, і з'ясувалося, що вартість цього автомобіля становить 193 тис. євро. Сума недоотриманих податків склала близько 2,3 млн грн.

Популярні новини зараз
Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку І світло буде, і заплатимо менше: українцям підказали, як зменшити суми у платіжках
Показати ще

Також автомобіль Mercedes-Benz 2017 року намагалися завезти через Волинь. Модель V-Klasse згідно з наданою інформацією коштувала 12 тис. євро. Працівники митниці надіслали листа до відповідних органів у Німеччині. У відповідь було отримано копію митної декларації, згідно з якою Mercedes експортували з вартістю 48,5 тис. євро. Таким чином, до бюджету не надійшло 500 тис. грн.

Подібний автомобіль, але на рік старший, намагалися завезти із заявленою вартістю 23,9 тис. євро. Німецькі митники повідомили, що його продали за 48,5 тис. євро.

Подібне порушення виявлене під час проведення митного оформлення автомобіля марки BMW 730 DXDrive. Фактурна вартість у заявці - 31,5 тис. євро.

Однак, як з'ясувалося, реальна вартість цього автомобіля складала 47,6 тис. євро. Саме така сума була вказана в копії декларації митних органів Німеччини, надісланої у відповідь на запит українських митників.

Сума несплати митних платежів становить приблизно 500 тис. грн.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", 13 липня, депутати в першому читанні прийняли за основу закони жителя півдня про розмитнення і акциз на авто, включаючи так звані евробляхі і інші б / у іномарки. Основні нововведення полягають в нових правилах розрахунку акцизу і впровадженні суворих штрафів для власників нерозмитнених авто.

Виступаючи в парламенті, прем'єр-міністр Володимир Гройсман публічно пообіцяв не застосовувати ніяких "репресій" до авто на Єврономер до законодавчого врегулювання цієї проблеми