Мешканцям окупованого Донецьку не вдалося поспати у ніч на 31 травня 2018 року. Особливо неспокійно було людям із центральних районів. Місцеві жителі чули, як з періодичністю в 5-10 хвилин проїжджали колони військової техніки. 

Цю інформацію повідомили у соціальних мережах місцеві жителі окупованого Донецька, передають "Ведомости Донбасу". 

"Щось усю ніч по Бакинських роз'їжджала техніка. Начебто тихо, а техніку ганяють", - говорять місцеві.

"В Мінську домовилися про відвід — тепер назад всю техніку погнали", - пишуть очевидці.

"По Розі близько 2 годин ночі пройшла купа військової техніки. Напевно з РФ прийшла допомога? Темно було, але танки і гради точно розглянула", - розповіла донетчанка.

Чому ворожі танки роз'їжджали Донецьком усю ніч поки невідомо. Місцеві жителі припускають, що слід чекати загострення ситуації.

"Вони підписали в Мінську чергові рожеві домовленості, а ситуація не змінилася, як обстрілювали — так і продовжують обстрілювати прифронтові міста. Чує моє серце, що загостритися ситуації. Мого чоловіка товариш військовий, так його на казармений режим в терміновому порядку перевели після звільнення", - розповіла мешканка Донецька.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", у середу вранці, о 10:22, 30 травня патруль Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в складі шести співробітників Місії на двох броньованих автомобілях прибув до місцезнаходження камери СММ, розташованому за межами дільниці розведення сил і засобів, проте був змушений покинути локацію через розірвану неподалік мінометну міну.

Також портал повідомляв про те, що в Казахстані до 25 років ув'язнення засудили Микиту Стьопіна, 32-річного жителя міста Теміртау, за участь в бойових діях на сході України на стороні "ЛНР", а також за подвійне вбивство в Казахстані.

Крім того, відомо, що його друг Павло Левкутін, який визнаний винним в недонесення про вбивство, також потрапив за ґрати.

"Його друг 32-річний Павло Левкутін, якого суд визнав винним у недонесення про вбивство, засуджений до трьох років позбавлення волі. Вирок оголосили сьогодні в спеціалізованому міжрайонному суді у кримінальних справах Карагандинської області", - йдеться в повідомленні.