Наша держава має багату історію космічної галузі, яка повинна зацікавити молоде покоління українців.

Про це заявив народний депутат, засновник політичної партії «ОСНОВА» Сергій Тарута в ефірі телеканалу «Україна», коментуючи фінал конкурсу учнівських відеоробіт «Моя основна космічна мрія», фіналістка якого школярка Валерія Перкальова поїде до США у Центр розвитку космічної галузі NASA.

«Дуже важливо щоб Україна залишалася космічною країною. Це ще одна мета партії «ОСНОВА». Я не хочу, щоб Україна перетворювалася в сировинну, аграрну, бідну країну, я хочу, щоб вона була космічно., авіаційно., високотехнологічногічною, багатою державою», – заявив Сергій Тарута.

Популярні новини зараз

Кіт Андрія Садового насмішив львів'ян - бігає, наче вжарений: "Коли був вуличним і оселився у мерії"

"Холостяк" Заливако приголомшив зізнанням поруч з Микитою Добриніним: "У мене як у кота"

У фіналістки Холостяка Юлі "Зайки" трапилися неприємності перед весіллям: "За півгодини до..."

Ольга Сумська змінила образ, "відмовилася" від довгого волосся і карих очей: "Дуже екстравагантно"

Показати ще

Засновник партії «ОСНОВА» також зазначив, що метою проведення конкурсу учнівських відеоробіт «Моя основна космічна мрія» було дати поштовх для молодих українців почати цікавитися розвитком космічної галузі.

«Ідея конкурсу народилася у мене, коли ми були в Житомирі, в музеї космонавтики ім. С.П. Корольова, великого конструктора, який першим запустив людини в космос. У моєму дитинстві всі хлопчаки поголовно хотіли стати космонавтами. Така мрія була і у мене. І мені захотілося дати нашій молоді шанс долучитися до космічної мрії. У нас, як і раніше багато талановитої молоді, і потрібно їй показати, які можливості дає сучасний світ. Дати їм можливість продовжити історію України як космічної держави», – додав Сергій Тарута.

Дивіться: Українська школярка поїде у центр розвитку космічної галузі NASA

Як повідомляв портал "Знай.ua", NASA розширило свої плани по дослідженню космосу.