Житель США, нейропсихолог Роун Джозеф подав на NASA в суд, вимагаючи негайно дослідити загадковий об'єкт на Марсі, який нещодавно з'явився поруч з марсоходом Opportunity з "нізвідки". Джозеф вважає, що цей дивний об'єкт є не каменем, як думають учені, а живим організмом – марсіанським грибом.

Нещодавно біля марсохода Opportunity, який зараз знаходиться на "Червоній планеті" і не рухався з місця вже більше місяця (працюючи тільки маніпулятором), був виявлений камінь чорно-білого кольору, що виник з "нізвідки". Добре помітний камінь, якого не було на знімку за 3536 сол (марсіанський день) з початку місії, невідомо звідки з'явився на знімку за 3537 сол.

В даний час існують дві версії виникнення каменю. Згідно з першою, об'єкт був якимось чином викинутий колесом марсохода. За іншою версією, фрагмент породи був вибитий ударом метеорита, що, на думку вчених, малоймовірно.

Популярні новини зараз

Вагітна Катя Осадча "поховала" зірку "Дизель шоу" Яну Глущенко після ювілею: "Вже щось не так"

Володимир Остапчук обрав незвичайне "прізвисько" для своєї дружини: "Англо-відьма"

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Показати ще

Раніше повідомлялося, що ровер стоїть на роздоріжжі, оскільки канал долини розділився на дві частини. Команда NASA збирається зібрати якомога більше зображень, щоб визначити, який з двох маршрутів вибрати для подальшого пересування.

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що пасажири астероїда шокували вчених.