Сьогодні, 21 червня, всі абітурієнти отримали свої результати з останніх предметів зовнішнього незалежного оцінювання.На цьому основна сесія ЗНО-2018 офіційно закінчена, а для кожного сьомого абітурієнта завершується і вся нинішня вступна кампанія.

Порогові бали ЗНО-2018

Як виявилося, українську мову та літературу (основний предмет, який вимагають під час вступу) не склали 14,5%, це майже 47 тисяч осіб.

Поріг з історії України не подолали 23 тисячі абітурієнтів. Не вдалося здати математику математику майже 19% тих, хто її здавав, це - 20 тисяч.

Англійську мову, на яку так активно нарікали, бо вперше застосовувалося аудіювання, не склало 13% або 11 тисяч осіб. При цьому усі, хто не склав, може спробувати свої сили наступного року, а цьогорічна вступна кампанія в країні стартує з липня.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк показала волосся на інтимному місці та зізналася в найсміливіших бажаннях

15-річна донька Полякової вперше знялася напівоголеною: прикрила груди стрічкою

Колишня Узєлкова Боржемська після побачення заговорила про велике кохання: "Вік не має значення"

Щасливий Євген Кошовий привітав свою доньку з Днем народження: "13 нормальний поверх"

Показати ще

Дивіться: ЗНО-2018. Українську мову та літературу не склали 47 тисяч осіб

Як повідомляв портал "Знай.ua", представники експертної комісії з Центру оцінювання якості освіти розповіли, який пороговий бал встановили на ЗНО з географії, історії та фізики. "Мінімалка" ЗНО з фізики склала в цьому році 12 балів. Її не подолали 3 504 осіб - тобто 16,82% від загальної кількості учасників тесту. Поріг тесту ЗНО з географії в 2018 році склав 26 тестових балів. Його не склали 9 208 абітурієнтів - 12,33% від загальної кількості учасників тестування. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з цих предметів оприлюднять у четвер, 21 червня. Повідомляється, що їх зарахують як підсумкову атестацію.