Витік інформації про клієнтів американської служби таксі Uber викликав чималий резонанс: невідомі хакери "розкрили" базу даних 57 мільйонів користувачів і водіїв.

Як повідомляє видання The Times, тисячі клієнтів впевнені, що за цим стоять російські фахівці. Пояснюють свою точку зору просто: користувачі отримували рахунки за поїздки в рублях по Москві і Санкт-Петербургу, які не скоювали.

За даними видання, більше 800 британців і американців скаржилися в Twitter на крадіжку їхнього облікового запису в Uber. Користувачі також впевнені, що їхні дані продавалися у даркнеті.

Uber звільнила двох співробітників після крадіжки даних 50 мільйонів клієнтів


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, компанія Uber приховала від користувачів величезний витік даних, який ініціювали хакери. Це сталося ще в жовтні минулого року, однак оприлюднили інформацію тільки зараз. За те, щоб скандал залишився в секреті, компанія відстебнула кругленьку суму.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко зізналися, як займаються цим потайки від доньки і тещі: "То на гастролях, то ще десь"

Хто переміг у "Танці з зірками-5": глядачі обрали фаворита між Артуром Логаєм, Ольгою Харлан та Костянтином Войтенком

"Гузнолизів достатньо...": українська медсестра розповіла про несправедливість, одні отримали - 10 тис. грн, а "улюбленці" 40 тис. грн

В Ощадбанку з пенсіонерів здирають останні копійки за "стару ганчірочку", яку називають карткою: "Змусили шкандибати додому..."

Показати ще