Ні слова про дітей, пенсіонерів та людей з інвалідністю – це реальний меседж тих реформ, які просуває чинна влада. Але самим українцям про це, як і очікувалося, відкрито не говорять.

Таку позицію в пояснив в ефірі програми "Бацман LIVE" висловив лікар-педіатр Євген Комаровський.

Він впевнений: населення самостійно допускає таке ставлення, а сильні світу цього використовують це так, як вигідно:

"Як тільки наші політики починають говорити про це – у них ноль електорату, ноль підтримки. Тому вони ділять нас всіх на великі шматки, тому що натякати на здоров'я – означає об'єднати. Якщо нас об'єднати, ми з такими політиками жити не будемо. Кому ж це потрібно? ", - додав він.

Популярні новини зараз

Розлучена Аліна Гросу показала нового хлопця: "Поспішати не хочу"

Володимиру Зеленському до уваги: українці підтримали ідею нового жорсткого карантину

Копають лопатами, кирками і руками: найбіднішу країну світу наповнила лихоманка

Пішов з життя зірка відомого реаліті-шоу: члени його сім'ї вмирали рано

Показати ще

Комаровський зазначив, що зовсім не дивується лідерству України у антирейтингу найбільш корупційних держав світу. Потрапляння туди – результат не одного дня, а наслідки ключових подій в історії за часи незалежності:

"Тому що в житті молодої країни було три події, які принципово все змінили. Перше – Помаранчева революція, яка вбила віру українців у чесне слово. Її лідери не зробили нічого з того, що обіцяли, маючи можливість. Друга подія – лікарня майбутнього. Політики показали: в країні можна вкрасти навіть у дітей, святого немає нічого. А Революція Гідності показала, що навіть якщо ви вийдете на протест проти злодіїв, то ми вам раз і назавжди покажемо, що від будь-якого протесту вам стане гірше", - підсумував лікар-педіатр.

Дивіться: інтерв'ю з Євгеном Комаровським

Евгений Комаровский, врач-педиатр, в программе «Бацман». Выпус...

23 ноября гостем авторской программы главреда издания "ГОРДОН" Алеси Бацман "Бацман LIVE" был врач-педиатр Евгений Комаровский. Во время эфира обсудили особенности медицинской и пенсионной реформы, некачественные лекарства в аптеках; сколько нужно платить семейным врачам, почему Украина настолько коррумпирована, планирует ли Комаровский баллотироваться в президенты, почему он не уезжает из страны, как Комаровский пережил клиническую смерть, а также многое другое. Смотрите полный выпуск программы:

Posted by Dmitriy Gordon on Friday, 24 November 2017
Як повідомляв портал "Знай.ua", Комаровський розкрив всю правду про самолікування.