Елітний "Інтернаціональний легіон" формується на передовій в зоні антитерористичної операції. У нього записуються іноземці, які хочуть захищати Україну.

Відповідний репортаж оприлюднений в YouTube.

Даний підрозділ створюється на основі знаменитого добровольчого "Грузинського легіону". У число захисників вже записалися американець, австралієць, німець, і навіть казах, якого товариші називають Едіком (позивний "Самурай").

Звуть молоду людину Едиге. Він приїхав на Донбас з Астани, і вже кілька місяців служить у Збройних силах України. "Самурай" вже давно хотів потрапити на війну, особливо, якщо врахувати апетити росіян на казахську землю.

"Це ж деякі політики говорили, що північний Казахстан - це російська земля. Але не вийде у них нічого! І тут не вийде", – заявив він.

Популярні новини зараз

Королева Єлизавета II не слухає лікарів. Вона пішла на хрестини онуків. Є перші фото після хвороби

Дольф Лундгрен та Джоні Депп зізналися, що дуже змінилися після народження доньок: "Не уявляв, що можна так сильно любити"

Микита Джигурда побив Отара Кушанашвілі відразу після нардепа і притиснув балетну "курагу" Волочокової до плеча-Настя в істериці

Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: "Страшна трагедія"

Показати ще

Командиру "Грузинського легіону" Зурабу приємно, що в цей підрозділ йдуть служити іноземці.

"В України теж буде свій легіон, як у французів. Це буде краще, ніж у французів", – заявив командир.

На передовій зараз настала пора, коли ллє з неба, і чавкає під ногами. Однак, захисники все одно тягнуть зв'язок, щоб координувати свої дії з сусідами. Підрозділ знаходиться дуже близько до ворога – навіть 200 метрів немає.

Відзначається, що бійці легіону відкривають соління не звичайними приладами, а пістолетами.


Дивіться повний репортаж: Грузини в Україні


Як повідомляв портал "Знай.uа", грузинські легіонери побували в самих гарячих точках на лінії фронту. Вони зізналися, що захищають свої сім'ї, воюючи за Україну.