Окупанти провели в Луганську конкурс "Міс ЛНР-2017". Один із показів в рамках заходу присвятили окупації Кримського півострова Росією.

Перед початком дефіле присутнім показали на екрані виступ президента країни-агресора Володимира Путіна. Продемонстрували саме ту частину, де Путін говорить про "повернення Криму в рідну гавань".

В цей момент на сцену вийшли конкурсантки, одягнені в тільняшки та короткі шорти і з пілотками на голові. Подальший відеосупровід дефіле складався із нарізаних сюжетів російських телеканалів про святкування анексії півострова.

Відео з даного заходу виставив в YouTube одіозний кремлівський пропагандист Грем Філліпс.

"Пафосно пройшов відбір повій для терористів";
"Головне пілотки!"
"Совок у всій своїй красі",
- діляться враженнями від побаченого користувачі YouTube.

Популярні новини зараз
Власники земельних ділянок хапаються за голову: доведеться викласти до 30 тисяч Гороскоп на сьогодні, 4 червня: день конфліктів та розчарувань – хто під ударом Житлові субсидії за новими правилами: українців попередили про зміни Нові правила для ВПО: що зміниться з 1 липня 2025 року і хто залишиться без грошей
Показати ще