Україну порівнювали б у світі з "мавпою з гранатою", якби вона не розпрощалася зі своїм ядерним арсеналом.

Про це повідомив перший президент України Леонід Кравчук в інтерв'ю "Обозревателю". Думку про те, що нашу країну боялися б з наявності ядерних ракет, він назвав помилкою.

"Деякі тут думають, що Україну б просто злякалися. Так ми б нагадували мавпу, яка тримає в руках гранату. Не можна так примітивно і не маючи відповідної кваліфікації говорити про таку справу, як ядерна зброя. Подивіться, що відбувається навколо Північної Кореї зараз. Точно так же, а може і гірше, все б складалося для України ", - сказав Кравчук.

Перший президент пояснив, що з українським ядерним арсеналом була пов'язана ще вона проблема. Пульт управління зброєю, за його словами, перебував зовсім не в Києві. Запуски могла робити тільки Москва.

"Чорна валіза була не у Кравчука, а у Єльцина. Я можу назвати десятки фактів, які говорять про те, що Україна була заручником ядерної зброї, а не державою, яке б могло його використовувати", - підсумував Кравчук.

Популярні новини зараз

Ані Лорак привела доньку на дорослу вечірку, ось що вони там зробили

Центр Львова усіяний мертвими тілами, городяни нажахані: "Вже не вперше"

Львівських школярів пустять за парти з 1 вересня, але позбавлять найголовнішого - жодної радості, тільки підручники

Українці підняли на вуха Зеленського і всю владу через нові гроші: "Не можна відрізнити"

Показати ще

Відмова від ядерної зброї. Коментар першого президента України

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, перший президент України Леонід Кравчук заявив, що після Майдану до влади в країні прийшли люди, які не мали до революції ніякого відношення.