Повернення російських офіцерів до складу Спільного центру контролю і координації (СЦКК) на Донбасі може статися лише тоді, коли Україна забезпечить безперешкодні умови для виконання їх роботи, заявив голова комітету Ради Федерації з міжнародних справ Костянтин Косачов, повідомляє Russia Today.

"Якщо українська сторона надасть вичерпні, що підлягають моніторингу і контролю з боку міжнародного співтовариства гарантії, що російським військовослужбовцям в СЦКК будуть забезпечені безперешкодні умови для виконання їх місії, повернення наших військовослужбовців в Спільний центр цілком можливий і, з моєї точки зору, дуже бажаний", - зазначив Косачов.

Також він додав, що виведення російських військових зі складу СЦКК нібито було примусовим. Чиновник стверджує, що «повернення офіцерів до Москви було обумовлене неможливими умовами роботи, які створила українська сторона».

У свою чергу перший заступник голови комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Франц Клінцевич заявив, що Росія готова повернутися в СЦКК, якщо він "стане реально дієздатний".

Крім того, Клінцевіч впевнений, що російські військові повинні там не просто значитися, а "визначати роботу цього центру поряд з усіма іншими його учасниками".

Популярні новини зараз

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Кума Дзідзьо Оля Цибульська отримала каменем по своїй автівці: "Розбив лобове скло"

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, 20 грудня російські офіцери з Спільного центру контролю і координації припинення вогню і стабілізації на лінії зіткнення сторін на Донбасі повернулися в Росію.