Росія, яка більше трьох років накачувала своїми найманцями охоплений війною Донбас, раптом узялася посилювати кордон з Україною, аби жоден із терористів не заїхав на територію РФ.

Про це ефірі "5 каналу" заявив глава Державної прикордонної служби України Петро Цигикал.

За його словами, факт того, що Кремль наказав "не пущать" у Росію "захисників" з "ЛНР" та "ДНР", підтверджують різні джерела.

Голова ДПСУ також додав: розвиток подій вказує на те, що не все так добре в сусідній країні, якщо вона пішла на подібні заходи захисту.

Як на цю ініціативу відреагували самі найманці, невідомо.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 22 лютого: випробування Близнюків, злий жарт Левів і труднощі Стрільців Забудуть про уроки на тиждень: школи оприлюднили графіки весняних канікул по регіонах Пенсіонерів звільнили від оплати за газ: хто отримає пільги Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв, що бойовики відкрито зізнаються у нездатності протистояти ЗСУ.