Кремль передав бойовикам новітнє озброєння

поділитись
Російська армія випробовує нову зброю на Донбасі

Кремль всіляко відхрещується від підтримки бойовиків на окупованому Донбасі. Але у терористів "ДНР" нещодавно з'явився новий зразок зброї, який розробляла Росія. Крім того, він має невдовзі стати на озброєння російської армії.

Про це повідомив народний депутат та координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук в Facebook.  На окупованих територіях Донбасу, які контролюють бойовики "ДНР", зафіксували російський переносний радіолокаційний комплекс розвідки і контролю стрільби "Аистенок".

Експерти вказують на те, що Росія представила нове озброєння в 2008 році. З того часу, радіолокаційний комплекс постійно демонструють на міжнародних виставках озброєння і військової техніки.

Він призначений для розвідки позицій артилерії ймовірного противника, розрахунку траєкторій снарядів і ракет, коригування вогню дружніх вогневих засобів, стеження за повітряним простором і контролю за безпілотними літальними апаратами. Розробкою та виробництвом комплексу займається підрозділ російського концерну "Алмаз-Антей".

Новітнє озброєння і військова техніка ВС РФ на Донбасі

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Російські військові в Сирії випробовують зразки електромагнітної зброї. Вперше їх провели у жовтні 2017 року.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
російська зброя, кремль, бойовики, донбас
З цього матеріалу ти дізнаєшся про профілактичні заходи цієї недуги
0
0
21:30 22.07.2018
Прем'єр заявив, що зараз проводяться перевірки, а потім оприлюднять аудити
0
0
21:12 22.07.2018
У світі помічена глобальна тенденція до збільшення кількості одиноких людей. А самотність погано відбивається на нашому фізичному і психічному здоров'ї"
0
0
20:18 22.07.2018