Кремль передав бойовикам новітнє озброєння

поділитись
Російська армія випробовує нову зброю на Донбасі

Кремль всіляко відхрещується від підтримки бойовиків на окупованому Донбасі. Але у терористів "ДНР" нещодавно з'явився новий зразок зброї, який розробляла Росія. Крім того, він має невдовзі стати на озброєння російської армії.

Про це повідомив народний депутат та координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук в Facebook.  На окупованих територіях Донбасу, які контролюють бойовики "ДНР", зафіксували російський переносний радіолокаційний комплекс розвідки і контролю стрільби "Аистенок".

Експерти вказують на те, що Росія представила нове озброєння в 2008 році. З того часу, радіолокаційний комплекс постійно демонструють на міжнародних виставках озброєння і військової техніки.

Він призначений для розвідки позицій артилерії ймовірного противника, розрахунку траєкторій снарядів і ракет, коригування вогню дружніх вогневих засобів, стеження за повітряним простором і контролю за безпілотними літальними апаратами. Розробкою та виробництвом комплексу займається підрозділ російського концерну "Алмаз-Антей".

Новітнє озброєння і військова техніка ВС РФ на Донбасі

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Російські військові в Сирії випробовують зразки електромагнітної зброї. Вперше їх провели у жовтні 2017 року.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
російська зброя, кремль, бойовики, донбас
Вибір редакції, Ексклюзив, Шоу-бізнес
16.12.2017
Бойовики вели вогонь по силам АТО з важкої артилерії
0
0
10:07 18.12.2017
Спливли підводні камені пільг на імпорт електрокарів
0
0
09:59 18.12.2017
Голова Кремля втомився брехати про війну в Україні
0
0
09:43 18.12.2017