У Росії поспішно відмовилися від свого військовослужбовця-контрактника Віктора Агєєва, який напередодні потрапив в полон до українських воїнів в Луганській області.

Про це повідомляю російські ЗМІ, посилаючись на звернення Міністерства оборони РФ. У військовому відомстві назвали інформацію про полоненого контрактників вигадкою.

Агєєв в березні 2017 року підписав новий контракт з російською армією і поїхав служити в місто Батайськ Ростовської області. У Міноборони використали свою традиційну відмовку. Агєєв, за словами представників відомства, звільнився в запас у травні 2016 року і вже нібито не вважається кадровим російським військовослужбовцем.

На думку російської сторони, полонений добровільно поїхав воювати на Донбас. У нього вже нібито не може бути статусу військовослужбовця.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, російський найманець Віктор Агєєв потрапив в полон до українських військових на Донбасі. Військовослужбовця впізнала його мати і сказала, що він служить в армії РФ за контрактом.

Популярні новини зараз

Дивіться на цінник і на дірки: українцям підказали, як не сплутати справжній сир з підробкою

Slavia відверто зізналася, що відчуває до Дзідзьо після розлучення: "Михайлові не дуже сподобалося"

Менопауза: як зберегти молодість шкіри

Володимира Дантеса запідозрили в дивній любові, Дорофєєва ні до чого: "Просто кайф!"

Показати ще