Українські десантники останнім часом набули негласного статусу "універсальних солдатів" – саме ці підрозділи повинні вміти обеззброїти ворога і не схибити у найбільш відповідальний момент.

Відповідний ролик опублікований на каналі Генерального штабу ЗСУ в YouTube.

Вдосконалити батальйонні здібності військове командування вже традиційно вирішило складним, але ефективним тренуванням із бойової стрільби.

Бійці "крилатої піхоти", як їх охрестили у лавах ЗСУ, вчилися знищувати ворожі позиції, проводити наступ, уражати противника із артилерії, танків, мінометних та мобільних зенітних розрахунків.

Як повідомляв портал "Знай.ua", українські артилеристи взяли участь у тренуваннях у рамках програми "Боги війни". Вони вчилися стріляти прямим наведенням та здійснювати нальоти на закриті вогневі позиції.

Популярні новини зараз
Мобілізація жінок: українкам пояснили, чому їх вносять до "Оберігу" ПриватБанк оновив правила грошових переказів: що зміниться Соціальні виплати скасують: українців чекає нова реформа — кого залишать ні з чим ПриватБанк запровадив нові правила: що тепер робити з валютою
Показати ще