Досвід ведення бойових дій на Донбасі почали активно використовувати для підготовки майбутніх офіцерів-танкістів.

Відповідний ролик опублікований на каналі "Військове телебачення" в YouTube.

Нещодавно подібні навчання відбувалися на полігоні Міжнародного центру миротворчості і безпеки Національної академії сухопутних військ. Разом із викладачами вони тренувалися у володінні гарматним озброєнням танка, що вважають одним із найскладніших завдань: це потребує злагоджених дій всього екіпажу.

Підготовкою курсантів їхні наставники залишилися задоволені. Вони вважають, що тактики, які застосовували в АТО, неабияк стали в нагоді.

Слід відзначити, що танкові підрозділи називають рушійною силою сухопутних військ. Головними їх завданнями являються утримування оборони та наступ (переважно у зустрічних та ближніх боях).

Популярні новини зараз
Аферисти не тільки "в сітях" у Олени-Крістіни Лебідь: українці масово попадаються в пастки у Європі, правила безпеки Найбагатша співачка України Камалія показала як відпочиває з дітьми та чоловіком: "Які ж ви неймовірні!" У МОЗ попередили про хворобу, яка безжально косить дітей: поради на озброєння батькам Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?"
Показати ще

Ці бригади славляться стійкістю до всіх факторів, завдяки високій мобільності та маневреності. Ураження противника – це короткотермінова справа для танкістів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", концерн "Укроборонпром" удосконалив цілу партію танків Т-80, якими оснастять українських десантників.