Досвід ведення бойових дій на Донбасі почали активно використовувати для підготовки майбутніх офіцерів-танкістів.

Відповідний ролик опублікований на каналі "Військове телебачення" в YouTube.

Нещодавно подібні навчання відбувалися на полігоні Міжнародного центру миротворчості і безпеки Національної академії сухопутних військ. Разом із викладачами вони тренувалися у володінні гарматним озброєнням танка, що вважають одним із найскладніших завдань: це потребує злагоджених дій всього екіпажу.

Підготовкою курсантів їхні наставники залишилися задоволені. Вони вважають, що тактики, які застосовували в АТО, неабияк стали в нагоді.

Слід відзначити, що танкові підрозділи називають рушійною силою сухопутних військ. Головними їх завданнями являються утримування оборони та наступ (переважно у зустрічних та ближніх боях).

Популярні новини зараз
Назад в Україну пускатимуть тільки за гроші: що задумала влада для порушників які втекли закордон? Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня Ігнорувати не можна прийти: як в Україні з 1 червня зміниться загальна мобілізація Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Ці бригади славляться стійкістю до всіх факторів, завдяки високій мобільності та маневреності. Ураження противника – це короткотермінова справа для танкістів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", концерн "Укроборонпром" удосконалив цілу партію танків Т-80, якими оснастять українських десантників.