Російська туристка нажахана після відвідування анексованого Криму. Жінка поскаржилася у мережі на велику кількість бомжів на вулицях.

Президент Росії Володимир Путін невпинно мовить про те, як при українській владі Крим знаходився у запустінні. Однак з його приходом на півострів стало набагато гірше.

Для приїжджих росіян відпочинок у Криму закінчується психологічною травмою. Одна з туристок написала обурений пост про бездомних і психічно хворих, які розгулюють по курортному місту Алушта.

"Я такої кількості бездомних ще ніде не бачила, як в Алушті! Але те, що сьогодні моя донька м'яко кажучи отримала психологічну травму, для мене це остання крапля. Йшла сьогодні з донькою недалеко від автовокзалу і спостерігаю картину, як молодий чоловік, років 30 максимум, дивно одягнений, замурзаний весь, тримається за бордюр і хитається. При цьому він був без штанів і без трусів. Я спочатку подумала, що він вирішив випорожнитися. Але ні. Я поставила йому питання, чи все у нього в порядку і чому він без штанів. Мовчки одягнув штани і пішов. Якщо чесно, було дуже страшно. Досі вражена", - написала жінка.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у Криму знайшли книгу про москалів-фашистів.

Популярні новини зараз

Московські попи втекли з похорону українського захисника: "Героям Слава!"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Дзідзьо показав, у кого "позичив" своє ім'я - "Був мега популярний"

В Україні різко підскочать ціни на електроенергію: хто заплатить за комуналку більше вже з травня

Показати ще