Кримські активісти підняли тривогу - на анексованому півострові опублікували книгу, в якій свастику замінили російським прапором, а слово "фашист" змінили на "москаль".

Про це розповів на сторінці у Facebook місцевий блогер Олександр Таліпов.

"Ватник" звернувся в "Управління Федеральної служби безпеки по республіці Крим і Севастополю" із закликом розібратися з кричущим "фактом екстремізму і фальсифікації історії".

"Мені стало відомо, що на замовлення Адміністрації міста Сімферополя, за бюджетні кошти, тиражем понад 1000 прим. видана книга "Сімферополь. Що не кажи, а правда потрібна!". На сторінках цієї книги зображені агітаційні радянські плакати часів ВВВ. На одному з них свідомо спотворено зображення з метою наруги над історією і Великою перемогою у другій світовій війні! Зокрема на зображенні у фашистського офіцера СС, замість емблеми німецьких військ і свастики на рукаві зображений Російський прапор. Замість слова фашист, написано Москаль", - обурився Таліпов.

Активіст також додав, що укладачі привели неправдиву біографію одного з німецьких генералів - Альфреда Ернста.

Популярні новини зараз

Go_A без вокалістки втратили перше місце на "Євробаченні 2021", Росія обігнала

Помер найстаріший актор світу Норман Ллойд, йому було 106

Молодий патрульний загинув у ДТП на мотоциклі, сумує вся Україна: залишилася дружина і двоє дітей

Фіранка Укрзалізниці не витримала гніву кота: "Знешкодив хр*нь"

Показати ще

За словами Таліпова, його навмисно зробили "російським", хоча в офіційних джерелах вказується, що діяч народився у Ревелі - це нинішня територія Талліна.

"Вважаю, що у зазначену книгу свідомо внесені матеріали екстремістського змісту і факти фальсифікації історії, у зв'язку з чим прошу провести перевірку за перерахованими фактами, порушити кримінальну справу і притягти винних осіб до відповідальності", - зазначив блогер.

У друкованому екстремізмі "ватник", звісно ж, звинуватив українських диверсантів.

"Вважаю неприпустимим публікацію книг з такими провокаціями, та ще й за бюджетні гроші, однозначно певен тут у роботі українських провокаторів, де вони знаходяться і ким є (редакторами, верстальниками або чиновниками) нехай розбираються компетентні органи", - підсумував Таліпов.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", експерти розповіли, чи чекати Криму туристів.