Фашисти в Криму з російським прапором: на півострові знайшли книгу про москалів

поділитись
Блогер закликав ФСБ розібратися з "українськими провокаторами"

Кримські активісти підняли тривогу - на анексованому півострові опублікували книгу, в якій свастику замінили російським прапором, а слово "фашист" змінили на "москаль".

Про це розповів на сторінці у Facebook місцевий блогер Олександр Таліпов.

"Ватник" звернувся в "Управління Федеральної служби безпеки по республіці Крим і Севастополю" із закликом розібратися з кричущим "фактом екстремізму і фальсифікації історії".

"Мені стало відомо, що на замовлення Адміністрації міста Сімферополя, за бюджетні кошти, тиражем понад 1000 прим. видана книга "Сімферополь. Що не кажи, а правда потрібна!". На сторінках цієї книги зображені агітаційні радянські плакати часів ВВВ. На одному з них свідомо спотворено зображення з метою наруги над історією і Великою перемогою у другій світовій війні! Зокрема на зображенні у фашистського офіцера СС, замість емблеми німецьких військ і свастики на рукаві зображений Російський прапор. Замість слова фашист, написано Москаль", - обурився Таліпов.

Активіст також додав, що укладачі привели неправдиву біографію одного з німецьких генералів - Альфреда Ернста.

За словами Таліпова, його навмисно зробили "російським", хоча в офіційних джерелах вказується, що діяч народився у Ревелі - це нинішня територія Талліна.

"Вважаю, що у зазначену книгу свідомо внесені матеріали екстремістського змісту і факти фальсифікації історії, у зв'язку з чим прошу провести перевірку за перерахованими фактами, порушити кримінальну справу і притягти винних осіб до відповідальності", - зазначив блогер.

У друкованому екстремізмі "ватник", звісно ж, звинуватив українських диверсантів.

"Вважаю неприпустимим публікацію книг з такими провокаціями, та ще й за бюджетні гроші, однозначно певен тут у роботі українських провокаторів, де вони знаходяться і ким є (редакторами, верстальниками або чиновниками) нехай розбираються компетентні органи", - підсумував Таліпов.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", експерти розповіли, чи чекати Криму туристів.

Автор матеріалу: 
Анастасия Кокошина
Теги: 
Крим, Сімферополь, книга, фашизм, Росія, прапор, активіст, ФСБ
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Їх придбають для спеціального призначення
0
0
22:36 23.03.2018
Ви будете вражені запропонованою сумою
0
0
21:05 23.03.2018
За словами адвокатів, у прокурорів немає доказів того, що Савченко планувала повалення влади
1
0
20:13 23.03.2018
Савченко підозрюють у підготовці терактів і державного перевороту
0
0
19:50 23.03.2018