В останню п'ятницю травня, 26 числа, у всіх школах України пройшов останній дзвоник. В окупованому Криму на святі не звучали українські пісні і ніхто не говорив "солов'їною": проте одна дівчина вирішила висловити протест проти самопроголошеної влади і прийшла на свято в українській вишиванці.

Як повідомляє видання "Новости Армянська", сміливу кримчанку звати Поліна і свій демарш вона присвятила протесту проти закриття релігійної спільноти "Нове життя", до якої дівчина ходить не перший день.

Незважаючи на те, що в окупованому Криму знаходять управу на все, що не подобається владі, на цей раз все закінчилося мирно. Правоохоронці відмовилися будь-яким чином реагувати на знак протесту, пояснивши, що школярка жодним чином не порушила закони Росії.

Варто відзначити, що спільнота "Нове життя" повністю заборонена на території РФ, проте в Україні прекрасно функціонує.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що американський політолог розповів, чим відрізняються російська і українська діаспори в США.

Популярні новини зараз
Отримали переказ – втратили допомогу: ПФУ попередив українців Пенсіонерам дали два тижня: що терміново потрібно зробити Ігнорувати платіжки не вийде: контроль за оплатою та "каральні" заходи посилять "Мене просто скасували": Олена Кравець вперше розповіла, як через скандал втратила кар’єру
Показати ще