Представники "влади" анексованого Криму вирішили піти наперекір Кремлю. Вони вирішили призначити нового "очільника" Сімферополя без проведення виборів, але у прямому ефірі.

В результаті підконтрольна Росії "влада" півострова, за новим регламентом, сама себе обрала. "Глава" Криму Сергій Аксьонов не затвердив делегата з Федерації, а "просунув" на посаду бізнесмена. Останній відомий своїм кримінальним минулим.

Конкурсу комісія із 10 претендентів обрала двох – редактора провладного видання "Крим. Інформ" Максим Ніколаєнко та "голову" парламентського бюджетного комітету Ігоря Лукашева. Переможця визначали голосуванням.

"Вітаю Ігоря Лукашева з обранням на посаду голови адміністрації Сімферополя. На мій погляд, саме він презентував кращу програму", – заявив Аксьонов.

Але в Москві на цій посаді бачили іншого кандидата – радника губернатора Ленінградської області Михайла Василенка. Він виходець з Криму, але політичну кар'єру збудував у Росії. Місцеві активісти говорять, що Аксьонов всіляко намагається втримати владу у своїх руках, блокуючи кандидатів з Федерації.

Популярні новини зараз

Колишній партнер "Холостячки" Мішиної зізнався, що потребує допомоги: "Прощайте"

Марічка Падалко почала бігати і "наїхала" на чоловіка Єгора Соболєва: "Мєрзко"

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Показати ще

Цікаво те, що очільник Криму та новопризначений мер не мали дружніх відносин, але заради контрою півострова забули старі образи. Вони обидва є вихідцями із жорсткого злочинного організованого угрупування, про яке у 90-х знали всі. Банда займалась вбивствами, грабежами та кривавими розбірками з опонентами. Ігор Лукашев відповідав за гроші злочинців, але у свої біографії вказав, що в 90-ті роки займався бізнесом.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, справа президента-втікача Віктора Януковича й досі жива в анексованому Криму, але тепер нею займаються друзі президента РФ Володимира Путіна.