У соцмережах наростає хвиля невдоволення після того, як з'явилися дані про рівень доходів поплічників окупантів в анексованому Криму. Особливе обурення у користувачів викликав розрив у зарплатах кримських "чиновників" і рядових жителів півострова.

У Криму в ході перевірки Рахункової палати Росії з'ясувалося, що рівень доходів "керівництва" становить від 472 600 до 607 500 рублів. Працівники "не керівної ланки" отримують 302 800 рублів на місяць.

Такі суми доходів здивували навіть головного проросійського поплічника, який іменує себе "главою Криму" Сергія Аксьонова. Але він вирішив не піднімати зайвий раз скандал через гроші.

У соцмережах також вказали на той факт, що анексований Крим в 2017 році отримає 37,15 мільярдів рублів дотацій. Ця сума в рази більше, ніж виділять іншим російським регіонам.

Популярні новини зараз

Дивіться на цінник і на дірки: українцям підказали, як не сплутати справжній сир з підробкою

Коли і навіщо українці знову переведуть годинник на "зимовий" час: західні регіони можуть постраждати

Українцям у "червоній зоні" дадуть вдвічі більше води та електроенергії

Менопауза: як зберегти молодість шкіри

Показати ще

Користувачі соцмережі в коментарях на Facebook-сторінці Аксьонова висловлюють своє обурення, але він так і не спромігся нічого відповісти.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, кримчани кардинально змінили своє ставлення до Росії після декількох років в окупації.