Настрій жителів анексованого Криму поступово сходить нанівець, тому що вони отримали не те життя, якого хотіли.

Відповідною думкою поділився активіст кримськотатарського руху Заїр Смедляєв, передає "Крим.Реалії".

"Деякі з тих, хто "хотів померти в Росії", тепер говорять про те, що вони її представляли такою, як показують по телебаченню і в кіно: роз'їзди по закордонах, вілли, особняки, дачі, шикарні машини і прислуга", – розповів Смедляєв.

Однак, за його словами, кримчанам підготували місце тієї самої прислуги. Активіст зазначив, що люди все частіше заперечують свою участь у псевдореферендуме, тому що соромляться цього. Хоча раніше, вони хизувалися.

На півострів з'їжджаються велика кількість переселенців. Смедляєв підкреслив, що на їх розміщення та пільги витрачається величезна кількість грошей, які беруться так званою "владою" за рахунок кримчан. А саме: скорочуються соціальні, культурні і освітні програми, а також витрати на охорону здоров'я.

Популярні новини зараз

Донька Ніни Матвієнко Тоня розкрила правду про розлучення матері після 40 років подружнього життя: "Втомилися, хочуть самі пожити"

Роман Свечкоренко розкрив таємницю творців "Холостячки": не підпускали до Злати Огнєвіч до фіналу і приховали розлучення

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

Військовий призов в Україні скасовувати не будуть, але змінять термін служби: заява Міноборони

Показати ще

Друга проблема Криму – надання житла "лояльному електорату". За словами активіста, це відбувається за рахунок "віджиму" нерухомості. "Кримнашисти" також стають його жертвами.

Як повідомляв портал "Знай.uа", прикладом "віджиму" є Керч. Окупанти оголосили про вилучення квартир і ділянок на Цементній Слобідці. Це пояснили будівництвом Керченського мосту.